Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

:slightly_smiling_face:

8 Beğeni

içimden geldi alakasız olacak ama :smiley: görmüşken atayım dedim

3 Beğeni

Kanal da güzelmiş buna benzer paylaşımlar var takipledim. :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar bana köpek lazım bir tane. Özellikleri ise; sakin, ota b*ka havlamayan, etraftaki şeyleri ısırmayan, şımarık olmayan, az hareketli, sahibini seven, küçük boyutlu, dışı güzel olan ya da en azından biraz Chihuahua’ya benzeyen, ömrü uzun olan, sahibini ısırmayan, salak saçma hareketler yapmayan köpek arıyorum, yani hareketsiz köpek arıyorum. Bana bu türün adı lazım, var mıdır acaba?

Daha doğrusu benim eski köpeğimin türünün adını bir türlü öğrenemedim, bilen var mı aranızda acaba?

2 Beğeni

Portekiz Podengo olabilir mi?

Bu olmaz mı?

Bu biraz sert bir köpeğe benziyor gibi.

1 Beğeni

171356247_555876728720743_6310626860836463814_n
С Днем Космонавтики!
60 years ago 12 April 1961 Soviet cosmonaut Yuri Gagarin became the first human to journey into outer
60 yıl önce 12 Nisan 1961 Sovyet kozmonot Yuri Gagarin, dış dünyaya giden ilk insan oldu

4 Beğeni

:d battık bizin değişik bir ifade etme şekli

özetle bu :slight_smile: ne bağış toplama sevdasıdır yüzde kaç alıyor bu acun :smiley: zaten yemedikleri kalmamış bir de futbol kulübüne bağış toplanıyor ulan her şeyi yediniz her şeyin en pahalısını en işe yaramaz uyduruk yerel takımlar bile alıyor
sonra bağış
oldu krşm
birkaç ihale ver ondan sonra bakarız

8 Beğeni

Jack Russell ?
image

2 Beğeni

Kuru soğanların olayı nedir neden bu kadar mutluluk :smiley:

1 Beğeni

Daha önce büyükşehir belediyeleri çiftçinin elinde kalan patatesle soğanı satın alıp, tespit ettikleri dar gelirli ailelere dağıtıyordu ya geçen yıldan beri, başında Kanadalı bir patates üreticisinin danışmanının olduğu bakanlığın şimdi aklına geldi elde kalan mahsulü devlet olarak satın alıp vatandaşa dağıtmak… koskoca hükümet, şekil yapacam diye belediyeden rol çalmaya çalışmış.

4 Beğeni

Propaganda malzemesi yani anladım.

1 Beğeni

Rusya ambargo koysa da domates biber yesek gerçi devlet bu zamana kadar bana bedava bir şey vermedi, 4 defa bin lira için başvuru yaptım 1 lira bile vermediler. :joy:

Takkemizi taktık,ramazan modumuzu açtık…
Allah oruç tutan herkesin orucunu kabul etsin :slightly_smiling_face:
Hayırlı Ramazanlar

19 Beğeni
5 Beğeni

ETS 2 gitsin b*kuyla oynasın (!) :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

2 Beğeni

Apple ve LG ortaklığı
https://www.webtekno.com/apple-ilk-otomobil-prototipi-icin-tarih-verildi-h108679.html

Bu resmi indirdim.
https://www.webtekno.com/nasa-pece-bulutsusu-detayli-goruntusunu-paylasti-h108654.html

Örümcek ağlarından çıkan muhteşem sesler
https://www.webtekno.com/orumcek-aglarindaki-titresimler-muzige-donusturuldu-h108657.html

3 Beğeni

Öte yandan 699 dolarlık fiyatı bizler için oldukça sıkıntılı. İşin içerisine kargo ücreti de girdiğinde fiyatının 750 doları geçeceğine inandığımız bu cihaz, günümüz kuruyla tam 6.113 TL fiyat etiketine sahip. Üzülmemek elde değil.
Ben vermem yav buna
6113 tl ne tmm transformersı optimus prime ve bumblebee yi seviyoruz diyede yapmayın lütfen hasbrocum