Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

https://www.webtekno.com/james-webb-uzay-teleskobu-dunya-disi-yasami-kesfedecek-h108367.html
https://www.webtekno.com/lg-akilli-telefon-bolumunu-kapattigini-duyurdu-h108357.html

@Byozgatli Bak bunlarda gözükmüyor? :grinning:

1 Beğeni

Bu kadarı beni aşıyor, uzmanlarına sormak lazım :smiley:

1 Beğeni

Adamların oturuşu bile herşeyi anlatmaya yetiyor cidden…

6 Beğeni

Tırcı dayımızın haklı isyanı
x

12 Beğeni

youtube videosu paylaşırken videonun görüntüsü forumda görünmesi için ne yapmalıyım. hani linke tıklamak yerine buradan direk oynatılması için

veresiye veren / peşin satan tablosu gibi
ülkelerin düzeyleri birde araya avrupada çalışanı koysalarmış daha büyük fark olurdu
adam 6 bine sevinyo abd deki 300 bin çekiyom diyo bide şükür geciniyorum diyo o parayı bana ver neyse…
Amerikadaki abimiz tam amerikan olmuş
tovbe tovbe… neyse

1 Beğeni

videodaki paylaş kısmındaki linki buraya kopyala normal link artık açılmıyor.

1 Beğeni

gerçek tır sürüş videoları forumuna paylaştım. teşekkürler özgür

Özet…
Türkiye: En fazla 2016 model 1840 Axor, gariban arabası, direksiyonunda oturuşunda bile efendiliğinden ödün vermeyen dayımız.

ABD: 2020 model Volvo VNL780, direksiyonunda konuşmasından oturuşuna Amerikalılaşmış gurbetçi abimiz.

1 Beğeni

Epic Games hesaplarına girişte sıkıntı var. Ban yediğini ya da hesabının çalındığını
zannedenlere duyurulur. Sanıyorum Rocket League’e gelecek yeni takas sistemi güncellemesinden dolayı sıkıntı yaşanıyor.

1 Beğeni

aga o 2016 değil bence 2012 ya da 2013 garanti öbür dayının volvosuna hastayım be

Mp3 axor’ların imalatı 2016’ya kadardı, çift pedallı modeller vardı. Ondan sonra 1842 dar kupa Actroslar geldi, ama evet 2012-13 arası makyajdan sonra peynir ekmek gibi satmıştı Mercedes bundan.

hee ama bu yanlardan heybetli olan değil dediğin gibi actross gibi olan olabilir 2015 derim en fazla

Bende diyorum niye girmiyor :smiley: Teşekkürler bilgi için.

1 Beğeni

Rica ederim. :slight_smile:

Arkadaşlar çalışma sandalyesi için önerisi olacak olan varmı ?
Oyuncu koltuğuda olabilir ama bütçe biraz düşük olduğu için ona çok umut bağlamıyorum :slight_smile:
Türksit diye bir markaya baktım mesela ama çoğu ürünü boy/kilo sınırlaması var.

Yeni bir alan yaratmaya çalışıyorum kendime masa, monitör vs. tamam eğer varsa sandalye içinde önerinizi bekliyorum.

4 Beğeni

Ikea’nın ofis sandalyelerine baktın mı, onlar çok rahattı. Bütçeni zorlamazsa şayet?

3 Beğeni

ikea onerecektim ben de onur fiyat + performans acısından mantıklı 5 yıldır kullanıyorum deformasyon yeni basladı ama euro artısı yuzunden fiyatlara yansıdı bir de teknoseyir oyun gündemi sunan tanselin prime marka bir koltugu var onermisti o da

2 Beğeni

Yani bence de, söz konusu konfor olunca üçe beşe bakmamalı, Ikea’da boya kiloya uygun bir model mutlaka bulunuyor bir, ikincisi evet aşındırması yıpratması bayağı zor, zaten ofisler de çoğunlukla ikea tercih ediyor.

Reklam almadım he :sweat_smile:

3 Beğeni

İkea bakmadım hiç, benim bütçem max 500 :slight_smile:

1 Beğeni