Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

https://www.webtekno.com/netspeed-netflix-sunuculari-turkiye-geldi-h107343.html
Şuan da Perserverance birkaç hafta daha tüm sistemlerini kontrol edecek.
https://www.webtekno.com/nasa-perserverance-robotik-kol-yeni-goruntuler-h107339.html
İşte Perserverance’nin yolladığı ve NASA’nın paylaştığı fotoğraflar:

Alglerle beslenen bu salyangoz kafasını vücudundan ayırarak tekrar bir vücut yaratıyor.
https://www.webtekno.com/kafasi-kopup-yasayabilen-salyangoz-h107351.html

2 Beğeni

Netspeed birde Valve ile anlaşsa mükemmel olur.

Yeni teknoloji IPS ekranlar yayınlandı.

Cs go için mi

Evet :smiley:

Bugün istifamı bildireceğim, baya heyecanlı anlar :smiley:

nasıl yani nereye neden nasıl

resim

Windows 10, beni 20H2 sürümüne geçmeye zorluyor. Geçenler hep bilgisayarı yavaşlattığını söylemiş ama bilemedim. Geçen var mı?

bilgisayar değil de msfsde garip şeyler yaşanıyor şu an baktım yeni bir sürüm daha gelmiş

2 Beğeni

geç oldu ama gerçek o zamanlar opel pixar ile anlaşıp yeni araçları böyle tanıtmış

1 Beğeni

beni de zorluyor 1803te devam ediyorum geçmeyeceğim geçtikçe bi sıkıntı çıkıyor

1 Beğeni

Yıllardır güncellemeleri alır, en son sürümü kullanırım. Bir sorun yaşamadım şu zamana kadar.

2021-03-12 133708

2 Beğeni

8 Aydır Windows 10 2004 sürümündeyim, oldukça stabil çalışıyor bende. Performans sorunu yaşamadım. 20H2’ye geçmeyi ben de istemiyorum :smiley:

3 Beğeni

Celeronlu bir laptop kullanıcısı olarak söyleyeyim 20h2ye güncelleyince bende bir değişiklik olmadı.Zaten yavaştı daha fazla yavaşladığını görmedim.:smiley:
Bence sana kalmış geçip geçmemek.

1 Beğeni

Arkadaşlar Teşkilat diye bir dizi başlamış. baya met ediyorlar. bilgisi olan var mı. her hafta 2 saat ayırıp izlemeye değer mi

aahahahaa :smiley: vatan millet duygu mastürbasyonu yapmaya gerek yok
bu diziler iyi hoş ama çok fazla vurgu var :frowning: o yüzden izleyemiyorsun
amerikanın full propaganda içeren abartılı dizi filmleri gibi insanlar bunları sevmiyor ki
ama parti yaptırır onlar da oynar dsfsdf

5 Beğeni

Pardusu pardus kullanıcıları ve AFAD dışında bilen yok ki Pardusun yapımcıları bile adam akıllı bir şey getirmiyor sisteme

1 Beğeni

şu terapiyi buraya bırakıyorum uyurken yardımcı olur :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

En büyük teknoloji şirketlerinden birisin, bilgisayar macbook değilse kullanılan işletim sistemisin. Ama güncelleme getirdikçe illa bir sorun çıkarıyorsun. Neden adam akıllı stabil bir sürüm çıkarmıyorlar anlamıyorum. Hatta bir sürümü indirenlerde mavi ekran hatası veriyormuş. Akıl sır erdiremiyorum her versiyonda illa sıkıntı yaşayanlar oluyor.

1 Beğeni

1TB HDD var çift sistem kullanıyorum Win10 ve Linux Mint. Günümün çoğunluğu Linuxta geçiyor arada windowsa geçip ets2mp giriyordum win10 sürümüm 20h2 idi. Geçenlerde çocuklar Farming19 oynayalım dediler iyi dedim windowsa geçtim HDD garip sesler gelmeye başladı sürekli donmalar mavi ekranlar vs. yaşıyorum format attım sorun hala devam ediyor ama linuxa geçtiğim zaman hiçbir şey olmuyordu sadece win10 geçtiğim zaman hdd sapıtıyordu çok garipti