Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Canım yeni oyun satın alıp oynamak istiyor ama bir türlü de güvenemiyorum oyunlara, sarar mı sarmaz mı

:thinking:

1 Beğeni

Ben de burdan geçerim diyen has simülasyoncu arkadaşlar layk.

5 Beğeni

:upside_down_face:
https://twitter.com/TheWeirdVids/status/1339778230677630976?s=20

7 Beğeni

İyi fikir mi sizce?

Saçma :smiley: Bu masraf sayılmaz bile neredeyse 820.000 den 830.000 olsa zaten 1 rakam değişir daha farklı olsa çıkarılan rakamların yer değiştirilir doğru sayı yazılır… Nereden artık ne harcamasak diye düşünür hale gelmişiz vay halimize diyorum… Rakım zaten sabit.
-Edit en sevdiğim tabela bundan böyle ’ XXX İL SINIRI olarak değişti … :smiley:

5 Beğeni

5 Beğeni

https://media1.tenor.com/images/25ec18a1e7081dda51652f2f6fb4d80b/tenor.gif?itemid=17224602

şu an modum

12 Beğeni

ulan bu cyberpunk neymiş la böyle :smiley:

Masraf olarak gösterilen şeye bak :smiley: koskoca İstanbul’un girişindeki levha yıllardır 12 milyondaydı daha yeni güncellediler.

Bu olay Avrupa uyum süreci ile ilgili bir olay diye biliyorum ama doğruluğundan emin değilim. Çünkü avrupa’da hiçbir ülkede böyle bir uygulama yok.

Ya bir Facebook sayfasında ya da Reddit’te olması lazım bunun minik bir tartışması dönmüştü. Avrupa’daki ülkelerin başkentlerinin giriş tabelaları vardı bizimkisi de dahil. Yabancıların genel tepkisi vergilerinizin böyle işinize bir gram yaramayacak bir şey için harcanması ne kadar tuhaf olduydu (bi bilseler faha neler var da). Öyle büyük bir sayfa da değildi ama o olaydan kısa süre sonra değişti bu uygulama. Belki de birin aklına geldi biz buna neden boşuna para harcıyoruz diye.

TR Extended haritasını’ da böyle oynamak… :smile: :heart_eyes:

17 Beğeni

Selamlar, daha önce ekran kartına reballing işlemi yaptıran var mı? Asus Amd R9 280 kartım bozuldu, görüntü vermiyor. Bu işlemi yaptırmayı düşünüyorum.

hoaydaaaa :smiley:

böyle yaşamak*

2 Beğeni

hamza hamza hamza hamza senin niye diploman yok?

2 Beğeni

Geçmişten günümüze tüm uydularımız:

@emre54 hoceye kargoladık

aylardır rüyalarıma giriyordu bari cüzdanıma girsin dedim şimdi o mükemmel gerçekçi vites hissiyatı tadında ben de doruklarda yaşayıp zevk almak istiyorum
hayatımda yaptığım en iyi şey kamyon vitesi almaktır

video başlığı önerilerine devam ediyoruz

9 Beğeni

‘Gerçek Tır Vitesi İle Sürüyorum 1.40 Uyumlu’
’ ( Daha çıkmayan sürümün başlığını video ya atanlara gelsin… :smiley: ) ’

2 Beğeni