Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1798753526820788&id=116975298331961

İstanbul’a artık AVM açılmasını yasaklamaları lazım… Adım başı avm adım başı avm… Hepsinin iş yapıyor olması mümkün değil… Tamam belli bir istihdam sağlıyor olabilir ama hava kirliliğini, trafiğini ve kullandığı elektriği göz önüne getirince yazık günah ya…

Daha neler var konuşulması gereken ;
Gereksiz yere yapılan ve garanti verilen ( Araç sayısı hasta sayısı) ve o garanti barajını geçemeyen projeler …

1 Beğeni

kalaşnikof elektirikli motorsiklet hazır, 2018 yılında askeri ve polis amaçlı kullanılmaya başlıcak.

birde gereksiz bilgi vereyim :stuck_out_tongue_winking_eye: general mihail kalaşnikov hiçbir zaman zengin olamadı ve 30.bin doları denkleştiremedigi için battı.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1981418938797553&id=1646709762268474

Eskiden duymuştum, baya iyi fikir 4 yol ağzına deli danalar gibi girenler için iyi yöntem .

2 Beğeni

???

Web de sıkıntı olabilir galiba , Uygulamada gözüküyor hala

Başka ülkede yaşayamam

3 Beğeni

3 Beğeni

Ecdadımızın asırlarca dünyayı yönettiği koca Osmanlı yıkılmış, düşman ırzımıza geçmişti. O koca Osmanlı’nın yıkılma sebeplerini çok iyi bilen büyük deha Mustafa Kemal Atatürk; ufukta kurtuluşu, yeniden dirilişi görmüş; arkasına o fedakar halkı alarak tarihi yeniden yazmıştı. İşte o kurtuluşu, o yeniden dirilişi coşkuyla kutluyoruz. Kendi tarihinin düşmanı olanlar, inatla anlamamaya çalışsa da; Yaşasın Cumhuriyet!

29_ekim_cumhuriyet_bayramimiz_kutlu_olsun_h79563_f8cfe

1 Beğeni

az önce keleş oldum :smiley: tekrar başladık lanet olsun

1 Beğeni

Şampiyon olduk gene astık bayrakları… ( Sesi kısın Gülümse gel melodisini duyduktan sonra kısın yoksa sağır olabilirsiniz :joy: )

Böyle oyunun Allah velasini versin :joy:

Bob denen amcayı yatağa sokmak için yeşil elmaları çılgınca taşıyoruz :smile:

1 Beğeni

Bugün Adapazarı’na gelirken Scania S gördüm ilk defa. Fotoğraflarında olduğundan çok daha güzelmiş. Mermi gibi gidiyor :smiley:

1 Beğeni

Öyledir :rofl:

9 yıl günde bir paket sigara icen biri olarak çok faydasını gördügüm ve 9 aydır sigara kokusundan kaçmamı saglıyan sakızı tavsiye ederim :grinning:
eczanelerde satılıyor içinde 30 tane var,fiyatı 21-22 arası.
2m,4m,6m versiyonları var,naneli tavsiye etmem tadı cok sert,meyveli olan hem tat hemde yumuşaklık bakımından en iyisi.

2 Beğeni

sigara içen simülasyoncu istemiyoruz! :scream:

1 Beğeni

o zaman dükkanı kapatıp gitmen gerek :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Tebrikler, en azından bırakmayı deniyorsun değil mi ? :grin: