Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

geforce now biraz daha geliştiğinde gerçekten mesele olmayacak.

Durum vahimleşiyor…

1 Beğeni

muhtemelen Yunan sularına giren kaçakçıları vurmuşlar, bunlar yüzünden bizim başımız ağrıyacak.

SONDAKİKA

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin İHA ve SİHA'ların da dahil olduğu PKK'ya yönelik operasyonda çok sayıda üst düzey örgüt mensubunun imha edildiği öğrenildi.
Öldürülen teröristlerden birinin de Cemil Bayık olduğu öne sürüldü!
https://t.co/qXbNnMNf0q

— Zihni ÇAKIR (@zihni_cakir) August 11, 2020
4 Beğeni

MSFS keyi bekleme şarkısı

4 Beğeni

Dün Varan Turizm ile Kuşadası-İzmir yolcuğu yaptım. Kısa bir yolculuk olsa da kesinlikle tavsiye ederim. Koltuk araları 1 sıra çıkarıldığından gayet geniş hele ön sıra resimden de görüldüğü gibi geniş Abartısız “Relax” koltuklu yeni ve eski Tourismonun 3-4 katı daha geniş ve koltukları özel “Ceylan Kız” logolu rahat. Ayrıca MAN Grubu “Brusa” markalı koltuklar 1.88 olmama rağmen koltukta kafamı yaslayacak bir yer bulabiliyorum. Kaptan aracı sakin sürüyordu ve aracın 22.6 litrelik gayet ekonomik yakıt tüketimi var. Malum bilirsiniz İzmir girişinin trafik olduğu zamanki halini yine öyle idi önümüze aniden araç kırınca yaklaşık 40 KM ile seyir halinde iken aracın EBA sistemi ile frenledik. Arkadan çok saygılı (!) hanımefendi bas bas bağırdı ilk defa mı araç kullanıyorsunuz diye… Kaptan, host mikrofonundan çok saygılı, diksiyonu düzgün konuşmasıyla uzun uzun anlattı. :smile:
Kısacası güler yüzlü, kaliteli hizmet var. Eski Varan olma konusunda gayet çaba gösteriyorlar.
Ayrıca aracı kullanan İsmail Kaptan Eski Varan’da 8 Yıl çalışmış…

11 Beğeni

biz de böyle imkanlar yok çünkü edirne :smiley:

2 Beğeni

En yakın zamanda gelecekler :smiley:

Çocukluğumun en güzel yaz anıları Varan’ın Bolu Dağı Tesislerinde geçti. O zaman tünel falan yok, her yaz memlekete giderken amcam arabayı sürer, gidişte de dönüşte de o tesise uğrardık. Aile kalabalık o zaman Şahinle 6 kişi gider gelirdik. Tesise varır varmaz herkes tuvalete, çaya vs giderdi ben arabadan iner inmez hemen yol kenarına koşardım rampadan inen Tırları izlemek için :smiley: İnsan hepmi özler eskiyi ne güzel günlermiş.

4 Beğeni

O anlar okuyunca şuan gözümde canlandı :blush: Küçük yaşlarımda 2 sefer orada mola vermiştik biri kıştı 317 ile yolculuk yaparken oraya durmuştuk. Yolların kapanması nedeniyle 2 saate yakın orada kalmıştık. Manzarası, çalışanları sanki misafirliğe gelmişiz gibi davranıyorlardı. En kötüsü korkudan tesise varana dek gözümü kırpmamıştım diyebilirim :smiley:

3 Beğeni

açmayın eski anıları şimdi :pleading_face:

haydi iyi geceler…

3 Beğeni

O ekran kartını iyi anlatıyorlar.

Canım ülkemin Hazine ve Mali Kaynaklar bakanı, ‘‘doların yükselmesindan endişe etmeli miyiz’’ sorusuna ‘‘maaşı dolarla mı alıyorsunuz?’’ diye yanıt verdi.

Sözün bittiği yeri bile çoktan geçtik sanırım. Allah sonumuzu hayır etsin…

4 Beğeni

Ama “Çokomelli” bir soru bu…

1 Beğeni

Maaşı dolarla almıyoruzda, 100 m2 toprağında 20 çeşit ürün yetişen ülkeye Şili den dolarla ceviz, Ekvator dan dolarla muz alıyorsunuz ? deseymiş hani mesela :roll_eyes:

9 Beğeni

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Otobüs muhabbetini çok severim, ilk okulda okuldan kaçıp otogara gider otobüsleri izlerdik, 20 yıldır bunlarla gidip gelirim ama hiç anım yok, adamların filo hep mercedes arada bir kaçtane temsa vardı o da kütük gibi araba.

4 Beğeni
1 Beğeni

Bari imzamı kesmeseydin Vib Turizm… :blush:

4 Beğeni

@Barbaros_Yanik objektifinden birkaç tanede bizden olsun

Travego artık mazide kaldı… MB az kalsın 13mt’lik RHDyi sunmasaydı siparişi olmayacaktı… Bana kalırsa NeoMAN artık konfor,ekonomiyi bir arada sunan bir marka… Eskiden sadece PK filosunda büyük adetli gördüğümüz marka hemen hemen Türkiye’nin Doğusundan Batısına birçok firmanın filosunda görmek mümkün. 2 Araç ile seyahat deneyimlerim oldu. Aralarında fark yok gibi diyebilirim Mercedes’ten kamyon MAN’dan otobüs olmaz sözü tarihe karıştı diyebiliriz…

35 PK 293 2

54 KN 754 Sakarya Vib Turizm 2

1 Beğeni