Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Yapılan işler çok güzel ama belgesel başarısız olmuş. Belgesel çekmeyi öğrenemedik gitti. Düğün videosu çekiminden farksız, detay yok, akış yok, arka planda neler yaşandı yok, sadece ne yapıldıysa o kameraya alınmış. Yapılanlar çok değerli o ayrı tabii.

2 Beğeni

:smiley: :grinning: :smiley: :grin:

3 Beğeni

g29 dan malum pahalı 2900 Tl den daha ucuzu yok 2. eller bile 2000 Tl
fotoğraflarını attığım direksiyon setlerinden hangisini tavsiye edersiniz

Özet

Hiçbirini alma

4 Beğeni

bu cihazların direksiyon mekanizmasını bildiğin kayıştan yapmışlar. bende vardı çok eskiden içini açıp bakmıştım mantık değişmemiştir herhalde. ikinci elden dfgt daha mantıklı ama temizini bulmak biraz zor.

1 Beğeni

Eğer bütçen varsa ikinci el yakalamak için en mantıklı yol letgodan g29’u veya yakın segmentteki direksiyonları takibe alıp bildirimleri açmak. Şu sıralar ölücülere karşı daha dikkatli olmak lazım.

1 Beğeni

ikinci ellerde uçtu dfgt g29la aynı fiyat :smiley: geçen ay 400-500 idi bu :smiley:

1 Beğeni

paranı çöpe atmak istiyorsan ikisinden birini alabilirsin. ya da onun yerine harcayacağın parayı benzin döküp yak daha iyi. bunların merkezlemesi acayip berbat. Ederleri de o kadar etmez. 69 liraya Carrefour’da satıyorlar bunların aynısını.

1 Beğeni

Ulan bu corona 2. el piyasasını bayağı etkiler he, artık nerden baksan 2021’e kadar “ürünü bir de gözümle göreyim temizse elden alırım dönerim” gibi şeyleri yapamayacağız :frowning:

1 Beğeni

7 sene önce kontorland direksiyonum vardı 75 liraya almıştım 1 sene içinde bozulmuş elimde kalmıştı. Ardından 250 liraya DFGT aldım çok şükür bugün hala kullanıyorum :nazar_amulet: Ancak şuan ki fiyatlar çok korkunç elindekinin kıymetini 40 kat iyi bilmek gerek.

4 Beğeni

Beyler, ben ana steam hesabımdaki parayı diğer hesabıma aktarmak istiyorum, bu mümkün müdür?

Mükemmel bir başarı :clap:

3 Beğeni

Oyun hediye edilir de para transferi yok diye biliyorum

Ben yan hesabıma map booster paketini alacağım, bu hesabım da sahip olduğum için alamıyorum.

Hediye gönderebiliyorsun ama bazı koşullar vardı diye hatırlıyorum karıştırabiliyor olabilirim uzun zaman oldu hediye göndermeyeli

Sepete ekle seçeneğine tıklayamıyorum, yani bu şekilde gözüküyor, tıklasam zaten hediye olarak göndereceğim.Paket

1 Beğeni

Kütüphanede var diye atamıyorsun önceden yoktu böyle birşey,yeni mi acep?

Bu her üründe olmuyor, ben yan hesabıma map booster şeklinde almak istiyorum, yoksa diğer türlü fiyat 2 katına çıkıyor. Hediye olarak seçmem için ürünleri tek tek seçmem gerekiyor ve bu da pahalıya kaçıyor.

1 Beğeni

Tek tek alırsan 8TL fark oluyor, Black sea dahil değil zaten

tarayıcı üzerinden aynı işlemi yapmayı denesene