Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

1-2 dakika bekledimde yok be heyecan :grin:

Ne demek yok :smile:

Şuanki beklentim ECS ve diğer şeylerin dışında, araçtan inmek. Öyle hardcore animasyonlu falan olmayacak tabiki, sade tuşa bastığımızda direk kapının yanına ışınlanacağız ve bazı şeyleri o şekilde yapacağız. Mesela treyleri tıra takma, yakıt doldurma, treyleri tırdan ayırma vs. olaylar daha iyi olur. Hani bi’ güzellik, atmosfer katar oyuna. Bir de resmi multiplayerda olabilir. O special transport dlcsi belki de o şekilde 4 kişilik coop görevler şeklinde olabilir. Bir kişi tırı kullanan, diğer ikisi eskort araçlar ve son kalan da polis aracı. Bu baya iyi -hatta muhteşem- olur. Ya da bilinen veya önceden üstü kapalı bahsedilen şeyler de olabilir. Mesela tırlar dışındaki araçları kullanma, zamanında karavanı çok övmüşlerdi bu konuda; özelleştirilebilir arayüz, ülke boya paketlerine göre; ECS, artık zamanı geldi; rigidler, ama şuan duyurulma ihtimali ECS’den bile düşük bence; Yeni firma DLC’leri, son FIA olaylarından sonra; Yol olayları, sahil yolunun kapandığı yazıda bahsetmişlerdi; ve bunlar gibi birkaç şey daha. Bir de yeni bir oyun olabilir. Yarış kamyonlarının olduğu, ses kayıtlarını falan almışlardı DLC’de olabilir ama.

3 Beğeni

İyi hoş güzel ama bu seferde hono onomosyonlor diyen bir kitle olacak :joy: ha benim için de yeter kapı açılmasada olur, dediklerinin hepsi çok güzel şeyler…

Güzel şeylerden bahsetmişsiniz ama SCS’nin belli bir kalıbı var onun dışına çıkmıyor maalesef. Bence 5 yıl sonra bile bu oyunda arabadan inme olmayacak bir özellik aynı şekilde tır dışında bir araç kullanmada… MP olayı ise wotr üzerinden ilerliyor onlara göre sadece online iş alıp yapmak bu kadar basit kaçıyor. O sistem geliştirilecek belki ama yan yana oynanacak bir düzeye gelir mi truckersmp gibi bence gelmez. ECS çok farklı özellikler getirecektir. Çünkü tırdaki özellikler ile otobüsteki özellikler çok farklı. Anlık olaylardan sonra yol kapatma olayları çok hoşuma gitti şahsen ve ATS’de yapılan bu olay en basiti en kolayı ileride belki küçük bir yol çalışması için bile ETS’de giremeyeceğimiz yollar olabilir bu hoş olur. Yeni bir oyun uzun vadede mümkün ama onu da bir 3-5 yıl içinde çıkması zor ama duyurabilir. İveco yarış aracının ses kayıtları beni de meraklandırdı. Yeni bir DLC veya başka bir şey olabilir ama SCS çok farklı araçlarda hep ses kaydı alıyor sonrasında bir şey çıkmıyor. Bir zamanlarda Scania’nın bir çekicisinin ses kayıtları falan vardı aldılar ne işe yaradıysa. Şimdi böyle diyorum ama tabi ki SCS hep uzun vadeli bir firma. Bir şey yapıyor 3 yıl sonra mükemmel bir şekilde sunuyorlar şaşırıyoruz o yüzden şu 3 ay içinde çıkacak DLC’ler dışında kesinlik yok. Bu sürpriz ne olacak onu merak ediyorum ama oda Special Transport olacak gibi duruyor oda zaten öğrendiğimiz bir şey. Bakalım :smile: çok uzun yazdım :smile:

2 Beğeni

Bir ara fernbus ta gta modu mu ne vardı sanki … ets 2 içinde yapılabilir mi ki o ? :grin:

Bu durumla ilgili tweet okumak isterseniz;

https://twitter.com/acikistihbarat

buradaki akşam yazılanlara bakın

1 Beğeni

Kimse bizim sabrımızı sınamasın aslında olan ABD’ye master/doktora veya Fulbright gibi programlarla gitmek isteyen, akademik konferanslara katılan binlerce insanın önü tıkandı, iş adamlarını söylemiyorum bile

Telsa’nın elektrikli çekicisi 16 Kasım’da tanıtılacakmış. Neyse bekleriz. Tanıtıldıktan sonra SCS’yi beklemeye başlayacağız. Onaylanacağını umuyorum.

Putin’e benzemiyor mu ? :joy:

5 Beğeni

Ta kendisi :smiley:

ukrayna-nin-dogusundaki-gelismeler-6164352_8197_3661_o

4 Beğeni

edirneye mermi sesi gelsin yemin ederim yakarım dünyayı

Buda ilginç :roll_eyes:

Arkidişler, cs go da skin yapmak için silahların 3D Objeleri mevcut. Bu Ets içinde var mıır acaba bilginiz var mı?

Benim bildiğim yok, direk 2D olarak yapılıyor ama olması şart aslında.

2D zor olyo işte :smiley: Araçta istediğin yere denk gelip gelmediğini kestirmek sıkıntılı.

1 Beğeni

:sunglasses:

4 Beğeni

Evet sabah haberim oldu ve çok sevindim finale yükseldiğimizi duyunca …

İşte asıl prim verilmesi gereken kişiler bu kadroda … :clap:t2:

Eğer ki bu haber gerçekse; vize restleşmesinden sonra abd ikinci hamleyi yaptı. Bizimkiler nasıl bir hamle yapar? Onu da bekleyip göreceğiz artık. Sonumuz hayrola.

İlgimi çekti açıkçası . .:smiley:

İlk duyuru haberi …

Kasa çalma ile ilgili yeni bir video paylaşıldı . …

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1750964071642753&id=141208895951620

Steam sayfası . …