Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

:smiley:

3 Beğeni

Diğer ülkeler?D:

raw_star-yazari-gezi-parki-olaylarinda-olen-kardeslerimizin-heykeli-parkin-girisine-insa-edilecektir_267347079

Saraylar saltanatlar çöker
Kan susar bir gün Zulüm biter.
Menekşelerde açılır üstümüzde
Leylaklarda güler.
Bu günlerden geriye,
Bir yarına gidenler kalır
Bir de yarınlar için direnenler…
unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız
Gezi Direnişi 6 Yaşında!

2 Beğeni

her şeye rağmen böyle anlar yaşanmıştı :heart_eyes:

2 Beğeni

Şantiyede yapmak istediğim yegane şey

Stig iş başında :slight_smile:

Arkadaşlar öncelikle tüm islam aleminin Başta SimulasyonPark üyelerinin Ramazan Bayramı mübarek olsun.

Ufak bir sorum olacak anket tarzındada olabilir nasıl kabul ederseniz,
Sizce her yönünden gerçekteki haliyle de dahil Scania mı daha iyi yoksa DAF mı?

Lütfen, markaları övme adına şeyler yazmayalım. Daha çok açıklayıcı bilgi tarzında olabilir yanıtlarınız. Merakımı gidermek amacıyla sordum bu soruyu.
Ama bana deseler DAF sanki biraz geride bırakıyor SCANİA yı tabi bu benim şahsi düşüncem herkesin düşüncesi farklıdır…

Cevaplarınızı Bekliyorum…

1 Beğeni

Yeni İveco test ediliyor. Plakaya bakılırsa 560 beygir olması lazım :slight_smile:
Imgur
Imgur

Kaynak: Jürgen Kellers (BonsaiTruck | Flickr)

6 Beğeni

2016 Yılı diyor ama kaç sene geçmiş üstünden. Şu anda piyasa çok farklı ve daf çok değişti.

Arabayı aerodinamik yapacağız diye tavansız yapmayı bırakmışlar sonunda, en azından öyle görünüyor :slight_smile:

Tasarım çalınmasın diye mi abidik gubidik desenli boyuyorlar aracı, aracın hatlarını göremiyorum.

DAF 2018 Uluslarası Yılın Tırı Ödülünü Almış Scania 2017 idi sanırım. Başa baş denilebilir galiba ya.

Şemsiye tutacağı olarak alınabilir.

https://www.ebay.com/itm/original-Soviet-USSR-Chernobyl-nuclear-reactor-RBMK-1000-core-graphite-block-/233117411654?fbclid=IwAR15r0hkD0Y0MGfQddtzGNIHTsZHwFEwXSp9kvAAmPQVEauzeaaO3l_n8Y8

1 Beğeni

Hakkari sana iyi gelmemiş Özkan :frowning:

Daha yaz başlamadan benim emektar kasa aşırı ısınmaya başladı ve korktuğum oldu; hdd’ler ısınmaktan zarar gördü (3 hdd + 1 ssd).

Dedim kasanın ön tarafına bi 120mm fan alayım, kasayı açtım baktım ızgara var ama hava girişi yok :smiley: neyse vatana gideyim fanı alayım kapanmadan sonra matkapla deler keser hava girişi açarım dedim. Fan almaya gittim aşağıdaki kasayı aldım döndüm.

Molex dönüştürücülerim eksik olduğundan üstteki 2 fan + öndeki fanlardan birini bağlayamadım. Bu halde bile sirkülasyon çok iyi, kasa sessiz baya ve çok kullanışlı.

264 tl gibi birşeye aldım, tavsiye ederim :slight_smile:

Yılın başındayken Inventus’tan sistem toplamıştım, aynsı bende de var gerçekten çok iyi kasa. Hayırlı olsun. :slight_smile:

1 Beğeni

Bayramınız mübarek olsun.

4 Beğeni

Bayramınız mübarek olsun

5 Beğeni

Bütün simülasyonpark üyelerinin, bayramı mübarek olsun. Daha nice bayramları görmemiz dileğiyle…

8 Beğeni

Hayırlı bayramlar arkadaslar

8 Beğeni