Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Şu yazıyı şöyle bırakayım. Umarım kurumuş vicdanları yumuşatır.

1 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

Fiyatta hata mevcut 775 tlden çıkması gereken oyun 77 tlden çıkmış.Hızlı olan karlı çıkar.

4 Beğeni

Ben Yıldıray Oğur’un da bu yazıyı vicdanen yazdığını düşünmüyorum;o da tamamen politik bir yazı yazmış. Tabii politik ama popülist değil. Yani ince ince, derinden yapmış politik hesabını
Aristo’nun dediği gibi “İnsan politik bir hayvandır”

:slight_smile:

1 Beğeni

Çok yazık :slightly_frowning_face:

Kime teessüf ediyorsunuz bana mı, Yıldıray Oğur’a mı?

dün 3 tanesi boş yolda geberdi, feodal devletlerde böyle oluyor aşiretlere ve oligarklara gıkını çıkartamıyor.

:smiley:

2 Beğeni

200 liracık

6 Beğeni

cık… cık… cık… * boşlukta yankılanmak*

2 Beğeni

+bayram dışında 45bin kişi geçmeyeceği için garanti miktarı için 15yuro+kadeve

2 Beğeni

550 TL olmuş… :smiley:

Epic’te hala 79 TL görünüyor eğer almayı düşünen varsa.

2 Beğeni

Bu nedir ya…

4 Beğeni

Arkadan gelenler niye duramıyor? Buzlanma desek, tünel içinde buzlanma görülmesi pek mantıklı değil.

2 Beğeni

Tünel içindeki durumdan dışarıyı ikaz eden, uyarı veren hiçbir acil durum sinyali yok demekki de ondan duramıyorlar. Video başlayalı 1,5 dakka oldu hala arkadan gelen araba öndekine çarpıyor. Tünel girişinde 4-5 tane peşpeşe ışıklı levhalardan var yanlış hatırlamıyorsam, böyle bir durumda o levhalarda direkt olarak “Dikkat kaza var !!” gibi birşeyler yazsa, veya tünel içindeki anosta sürücüler uyarılsa önüne geçilebilir bu tür zincirlemelerin.

6 Beğeni

Tünel kavisli. Millet görüp frene basana kadar iş işten geçmiş.
Levhalar var ama tünel güvenlik ekibi kurulması lazım. 7/24 kameradan takip edip anında müdahale edilmesi lazım. Yoksa levhayı değiştirecek yetkiliye kaza durumu haber verilene kadar iş işten geçer.

3 Beğeni
3 Beğeni

0:10’da HEMTT’de ventil var ötüyor dikkat edin :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Beğeni