Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Ayrıca beklemede kalın;

4 Beğeni

Çoğu kişi gladio belgeselini merak ediyor ama henüz yayınlamadı.

:brain:

7 Beğeni

Allah akıl fikir versin.

5 Beğeni
3 Beğeni

Şu otobüs skinleri paylaşanlar için düzenlenme mi getirilse artık ? @HasanOfke

Örnek veriyorum adam metro yapıyor ayrı konu açıyor İstanbul seyahat yapıyor ayrı konu açıyor. Mesela Benim önceden açtığım lüks Gümüşhane turizm konusu gibi yapabilir. Niye gidip ayrı ayrı konu açılıyor ki anlamıyorum

Benim konunun linki: Lüks Gümüşhane Turizm'in Skinleri

8 Beğeni

kişinin tek konusunun altında birden fazla skin paylaşması daha mantıklı olur, ya da tavsiye modlara her yeni modunu tanıtarak paylaşabilir. haklısın.

3 Beğeni

dfgfdgfd

13 Beğeni

iyi demiş adaasd

2 Beğeni

Bence bu röportaj kanalları ortamı daha da geriyor. Amaçları röportaj etmek değil drama yaratıp daha fazla izlenme sağlamak. İnsanlar boşuna gerilip kavga ediyorlar. Hepsi her gün papağan gibi aynı konuları sorup aynı cevapları alıyorlar. Sonunda ya tartışma çıkıyor ya da kavga.

3 Beğeni

Şimdi bir tane daha sessize aldım, kaç oldu bilmiyorum…

1 Beğeni

Benim anlamadığım aracın içerisinde birebir aynısı olan skini yapıp paylaşan insanlar. Emeğe saygı ama @JetsGo tarzı bir konu açılarak yapılabilir

2 Beğeni

Bence de @HasanOfke abi her yeni konu başlığı gördüğümde açmaz oldum bu skinler yüzünden. Buna bir çözüm bulunamaz mı? Hem sitede görüntü kirliliği hem de spam gibi hissettiriyor. Yapan arkadaşın emeğine sağlık güzel modlar yapıyor ama tek bir başlık altında yapsa bulması da kolay olur diğer arkadaşlarımız için.

1 Beğeni

Konu sadece skin falan değil. Herhangi bir şeyin, en ufak konusu bile açılıyor. Kaçta tane oldu haddi hesabı yok. Ciddi bir temizlik şart.

4 Beğeni

Evet, Doğrudan kredi/banka kartından ödeme yapsa alır. BoaCompra gibi aracılara gerek yok ki

1 Beğeni

bahsi geçilen arkadaş kusura bakmasın. Genel anlamda ortaya konuşuyorum ben

ve;

bu da var tabi. fs19,ets2 de mesela adamın biri sorun yaşıyor ayrı bir konu açıyor geçen denk geldim 1 tane değil 2 tane konu açılmış :smiley: aynı hatadan

1 Beğeni

Enteresan bilgiler veriyor. Resmen tarih dersi, şuan 69 tweet oldu.

2 Beğeni
  1. tweetten sonra Türkiye’yi doğrudan ilgilendiren varsayımlar. Bence işi gücü bırakıp bütün seriyi okuyun derim. 102de bıraktı.

+kategorize (şuanki de süper ama bu konu kirliliği olan konular için ayrı bir yer daha belki)

Anakart satmak için 1150 pinden 1151 pine geçen tek markadır sanırım intel.

Allahtan pavelimin dlcleri satıyorda şuan güvendeler.

1 Beğeni