Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

get ur freak on🥱

4 Beğeni

ben bu vizyonda ilerliyorum sanki dediğinden beir sdfsdfs

4 Beğeni
3 Beğeni

Siteye ddos saldırısı mi yapılıyor ?

Farklı bir teknik sıkıntı var o yüzden açtık ama zaten her zaman saldırı/attack olur. Bu normal bir şey cloudflare o yüzden koruyor.

7 Beğeni
3 Beğeni

:scream: :scream:

Müthiş bir hamle.Özellikle konsolda sadece FİFA ve COD oynayan en büyük kitleyi düşündüğümüzde,bir tarafı komple koparıp almış oluyor rakipten.Sadece konsol değil ayrıca diğer alanlarda(mobiloyun vs) rakibi olan büyük firmalara da bir gözdağı gerçekten.Futboldaki finansal fairplayin büyük takımlara işlememesi gibi tekelleşme sorunu da Microsoft’a işlemiyor herhalde,o da işin diğer boyutu.Sony köşeye sıkıştı vs yorumları var her yerde,gülüyorum.20 yıllık Playstation kullanıcısıyım,sevdalısıyım ama Microsoft ile Sony sermaye gücü olarak rakip bile değil.Oyun başlığı altında Sony rekabete bir süre daha devam etse de günün sonunda Microsoft başka bir evreye geçti artık.

Black Ops Cold War ve Vanguard’ı oynayamamıştım. Umarım Microsoft bu oyunları Game Pass’e getirir ve oynarız.

#SonDakika Beyaz Saray: “Rus ordusu Ukrayna’yı vurmaya hazırlanıyor. Her an saldırı olabilir.”

Ukrayna ets2ye gelmeden yok olacak gibi :grin:

2 Beğeni

Bir şey olacağı yok bölüşecekler bizi ilgilendirmez. Bİz kendimize yanalım siyasal islam ve cehalet ile baş başayız. :smiley:

4 Beğeni

devlet yok, anadolu irfanı yine şaşırtmıyor.

çay 4tl’miş zam yokmuş ama insan bedava dağıtır.

https://twitter.com/neeva_1/status/1483661929080107011?t=LWp-NWMvP9SfwYfkFF5WhA&s=19

1 Beğeni

astragon Entertainment GmbH, Team 17 Group tarafından 100 Milyon Euro karşılığında satın alındı
:point_right: https://www.simulasyonturk.com/astragon-entertainment-gmbh-team-17-group-tarafindan-100-milyon-euro-karsiliginda-satin-alindi/

3 Beğeni

muhtarlara asgari ücret seviyesinde ücret ödenecekmis artık. Bizim muhtar kim, ne yapiyor, nerede duruyor onu bile bilmiyorum. Güzel meslek :cowboy_hat_face:

1 Beğeni

bundan yıllar önceki muhtarlar toplantısında ne talimat verildiğini iyi biliyorum, işleri evrak değil fişleme yapmak.

köylerde kahvehanelerde hep trt açık olurdu sonra herkesin atv’yi açması tesadüf değil.

1 Beğeni

muhtarlar senelerdir asgari ücret alıyorlar zaten

bak bilmiyordum bunu :smiley: Haberlerde neden “artık” diye anlattılar acaba?

Adana ne oldu yaw.

2 Beğeni

Anasını satım merkez dışında her yere kar yağdı buraya yağmıyor. Kar soğuğunu çekiyoruz ama.

2 Beğeni