Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Yardımcı olur musunuz?

Bende Başla İleri Eğitim dedikten 1 dakika falan sonra geldi :slightly_smiling_face:

Dedikten sonra bu geldi

İlk önce ilk sertifikayı almanız lazım.

Sonra bunu yazın:

@parkbekcisi başla ileri eğitim

NOT: Herhangi bir konuya yazsanızda oluyormuş. Park bekçisini etiketlediğiniz için komut çalışıyor.

FH4 Screenshot paylaşırken böyle hata veriyor ne yapmalıyım?

Sadece .png veya .jpg (.jpeg) uzantılı resim paylaşılabiliyor.

Bu sertifikaları aldıktan sonra ne değişiyor ?

Dün akşam iftara yemek yapayım dedim çarliston biber doğradım bir süre sonra elim yanmaya başladı akşamdan beri elim yanıyor ciğerim yansa bu kadar ses etmezdim böyle biber mi olur awk

7 Beğeni

Onu nasıl alıyoruz?

O biber o kadar acı mı yaa…

Geçmiş Olsun :smiley:

bende bunu diyor ‘’ Hay aksi! Bu sayfa yok ya da gizli. ‘’

1 Beğeni

O özel mesajdan daha önce çıktıysanız bir daha giremezsiniz hocam, maalesef :slightly_smiling_face:

Şu an üyelikler tekrar herkese açıldı vermez herhalde

özgeçmişinize mi ekleyeceksiniz? uğraşıp duruyorsunuz.

3 Beğeni

Real Madrid Başkanı Perez, Fifa ve Uefa’ya resti çekti ve 12 kulüple beraber (şimdilik) Avrupa Süper Ligi’ni kurdu.

Katılan kulüpler:
-Real Madrid
-Barcelona
-Juventus
-Liverpol
-Milan
-Arsenal
-Atletico Madrid
-Chelsea
-Inter
-Manchester City
-Manchester United
-Tottenham
PSG ve Bayern Münich bu turnuvaya katılmayı reddetti.

Uefa’nın açıklaması da şu şekilde:

Eğer Avrupa Süper Ligi oynanmaya başlanırsa, Uefa’nın açıklamasına göre oyuncular başka külüplere transfer olamayacak ve oyuncular kendi milli takımlarında oynayamayacak.
Bu durumda külüpleri Avrupa Süper Ligine katılma kararı alan:

• Merih Demiral-Juventus
  • Ozan Kabak-Liverpool
  • Hakan Çalhanoğlu-Milan

Milli Takım’ımızda forma giyemeyecek

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi de geçici olarak askıya alındı.
Ayrıca Şampiyonlar Ligi 2024-2025 yılından itibaren 36 takımla oynanacak. Avrupa Süper Ligine katılan kulüpler Şampiyonlar Ligi’ne katılamayacak

3 Beğeni

bu hem yararımıza oldu hem de zararımıza. yararımıza oldu çünkü şampiyonlar ligine direk katılma hakkı doğdu. zararımıza olmasının sebebi de eğer böyle bir şey olursa milli takıma çağrılamayacak oyuncularımız var. uefa eninde sonunda bu organizasyonu kabul eder veya düzenleme yaparlar. uluslar ligi gibi bir hal da alabilir. her ülkeden takımları a b c gibi gruplara ayırıp ordan düşme çıkma usulüne göre de yapabilir. sonuç olarak paranın olduğu yerde illa ki orta yolu bulurlar gibime geliyo.

3 Beğeni

İnşallah orta yolu bulurlar. Çünkü ben Avrupa Süper Ligindeki her maçın çok daha keyifli, final tadında geçeceğini düşünüyorum. Ama bu milli takım ve transfer olayının çözülmesi lazım

Umarım böyle oluşumdan vazgeçerler yoksa video oyununda turnuva hazırlanmış gibi yapay olacak zayıf takımların puan alması gibi sürpriz sonuçlar olmayacak bu heyecanı öldürür. Futbolun zengini fakiri diye ayırmak doğru değil bu oyunun ilk zamanlarında beton gibi sert toprak zeminde yoklukla oynanıyordu.

Böyle lig hayata geçerse Fifa yaptırımlarından biri video oynlarında bu takımları yasaklamak olabilir Fifa 23’te falan bu kulüpler lisanssız olarak yer alabilir belki de hiç yer almayabilir.

2 Beğeni

Zahmetli oluyor artık fotoyu indir, format ayarla, tekrar paylaş…
Direkt foto bağlantısını yapıştırıp paylaşabilsek iyiydi.