Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Fjdsjajdndnfnfngngn

19 Beğeni

Ekran kartın da şu saatten sonra AORUS üstüne tanımam. Ayrıca Yazılım konusun da üstüne söylenecek söz yoktur diye düşünüyorum. MSI artık pek tercih edilmiyor ama AORUS ısı konusunda da sıkıntı çıkartmaz, Yazılım konusunda da…

1 Beğeni

Biliyorum fakat (oyun haricinde) render gerektiren programlar veya fazla çekirdek sayısı gerektiren işlemler yapmıyorum. Ayrıca sıvı soğutma her zaman daha iyidir farkı görebiliyorum 120 olması sadece bir düşünce :slight_smile:

Onunla ilgili yüzlerce videoya baktım emin olabilirsin hepsi farklı sistemler de ve farklı işlemciler deniyor ama şu bir gerçek bütün parçalar hangi sistemde denesen de dene hepsi farklı tepkiler verebilir.

Intel’in geçmemesinin nedeni yüksek hızda oluşabilecek bazı sorunları engellemek için ilk etapta geçmeyi düşünmediler ve yeni nesilde güvenlik çipi de olacak ama SAM konusunda haklısın :slight_smile:

Haklı olabilirsin fakat MSI gibi markanın Dragon Center yazılımı da bu konuda oldukça iyi belki de hiç bakmadın orasını bilemiyorum, ben kullanıyorum ve gayette memnunum :slight_smile:

@Betagamer022 ve @HasaN.T yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Ben teşekkür ederim karar yine senin kanaatinde ama almışken iyi birşey almış ol, çünkü mining muhabbetine piyasada kart da yok. intel işlemci olacaksa amd için de olur, 240 lık sıvı soğutucu imkan varsa 360lıkta olabilir. Afterburner tarzı uygulamalara bakmadan keyifli oyun oynamana katkısı olur. Bende biraz asus hastalığı var, aura yazılımını daha çok beğeniyorum. Mystic light’a kıyasla :slight_smile:

Ben her şeyi araştırıyorum almayı düşündüğüm markalar alanında çok iyiler :slight_smile:

NVIDIA bunun için önlem aldı bile.

Asus ve NVIDIA işbirliği ile ortaya çıkan 360Hz oyuncu ekranı da kafamı kurcalamıyor değil :slight_smile:

2 Beğeni

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: American Truck Simulator | Tavsiye Edilen Modlar

Güya teknik liseyi bilişim teknolojilerinde okudum ama şu bitcoin madenciliğiyle ekran kartı arasındaki ilişkiyi bir türlü çözemiyorum, ne alaka ekran kartıyla bitcoin?..

sanırım bitcoin nedir nasıl çalışır makalelerini okursanız anlarsınız. kendi bilgilerimle kısaca özetlemek gerekirse; bitcoin bloklarının işlenmesi için kullanılıyor. bir nevi bitcoin renderı ( teknoloji olarak alakası yok sadece örnek vermek için söyledim :smiley: )

Açıkcası ben de o kadar detaylı bilmiyorum. bitcoin hakkında tek bildiğim ekran kartı bellek boyutu ve bellek saat hızının önemli olduğu :slight_smile:

1 Beğeni

Sabahtan beri “nininiuniuuu dant dadant” tarzında saçma bir melodi vardı ağzımda :smiley:
Aslında hatırladığım ve bildiğim birşeydi ama bulamamıştım,kafamada takılmıştı doğrusu.
Az önce de eski F1 yarışlarına bakarken NTV F1 zamanlarından 2000 Britanya GP’si denk geldi önerilenler kısmında :slightly_smiling_face:
Sanırım bütün şansımı bu videoya harcadım ve aradığımı buldum,F1 introsuymuş :smiley:
Bu arada yarış çok güzel,öneririm.

3 Beğeni

Hawkeye dizi setinden yorucu bir gün :slight_smile:

5 Beğeni

Aklıma Atamın taşıttığı bina geldi

3 Beğeni

Ağır yük sevkiyatimiz

29 Beğeni

Annie’nin koronavirüs testi pozitif çıktı sandım, çok korktum ama sanırım bu antijen testi ile ilgili bir şeymiş.

Tom’un paylaştığı:
https://www.instagram.com/p/CLpwqkqFaiS/

Zendaya’nın paylaştığı:
https://www.instagram.com/p/CLp7M-SL6UQ/

Jacob’ın paylaştığı:
https://www.instagram.com/p/CLpxI_oFrp2/?igshid=1ef8o554xtchj

Paylaşımlardan sonra üçü de birbirini aramış ve ufak bir tartışma çıkmış :slight_smile:

bu sayfa güvenilirmi xp11 için çok ucuza eklenti satıyor

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyunlar-x-plane-11-full-ucak-eklenti-paketi-640270745/detay/

Hep bunu kullanmak istemişimdir buraya kısmetmiş.

4 Beğeni

korsan içerikleri satıyor :smiley: sen de o korsan içerikleri bulabilirsin rutracker gibi siteler vs. var oradan indiiryor millet kimse satın almıyor

ben de yapımcısından dileniyorum :smiley:

vay abi vay millet kurmuş sermayeyi :smiley: