Button Box Uygulaması [Ana Konu]

Ios Ve Android Cihazlarınızı Button Box’a Çevirin

OE Softworks olarak üzerinde çalıştığımız Button Box uygulamamızı sizlere duyurmaktan gurur duyarız.

Button Box uygulaması:

-IOS ve ANDROID mobil platformlarında kullanılabilir
-İstediğiniz boyutta ve konumda buton yerleştirmeye imkan tanımaktadır
-İstediğiniz oyun için farklı dizaynlar yapabilirsiniz
-Uygulama bir gamepad olarak gözüktüğü için teknik olarak gamepad destekli tüm oyunlarda çalışmaktadır
-Birçok farklı buton öğeleri ile kendinize özel tasarımlar yapabilirsiniz

indirmek için :
IOS
ANDROID
Windows App

12 Beğeni

Güzel uygulama deneyecektim fakat QR code bölümünde kamerayı açıyorum yeşil ekran çıkıyor devam edemiyorum elimle IP adresi giriyorum yine sonuç yok (TAB A9+'da)

Desktop uygulamasında yazan ip adresinizi “ipadresi:port” formatında Örn.(192.168.255.255:1234) şeklinde yazdıktan sonra iki cihazın aynı ağda olduğundan eminseniz çalışması gerekiyor. Tabii desktop uygulamasından “Start” butonuna bastığınızı varsayıyorum.

Her şey video’daki gibi fakat bir ilerleme kaydı göremedim.

Tam oldu derken bu sefer tuşlar işlemiyor yani klavye ayarında bir işlem görmüyor sağ’da ve sol’da RB LR gibi bir şeyler çıkıyor ama.

ETS&ATS için ayarlarda kontroller kısmından (XBOX 360 For Windows)'u aktif etmen gerekir bu herhangi bir kontrolcü için yapılması gereken bir ayar.

böyle yaptım fakat yine işlemiyor…

IP ile çalıştı. SnowRunner’da bile çalışıyor ama tuş atama işleri yapmak lazım. Bunların çoğu ücretli sanırım. 60 TL imiş. Tüm butonlar ve reklamsız.

Bazıları ücretli olmasına rağmen 59 tl verip açtırdım fakat bende hic çalışmıyor.

Ekran görüntüsü 2024-04-29 091948
Buradaki işaret yeşil mi? Altında yazan IP numarasını aynen mobilde girin.

Yeşil evet.

Yaşadığınız sorunu çözmek için ve ücret iadesi için lütfen pr@oyunerbabi.com mail adresi üzerinden iletişime geçiniz.

2 Beğeni

Ben E-postanıza yazdım ama sanırım görmediniz.

Mesajınız spam kutusuna düşmüş o yüzden gözden kaçmış.
Diğer arkadaşlara da bilgilendirme olarak cevabı buradan vereyim, uygulamanın şimdiki hali ve gelecekte yapmak istediklerimle alakalı olarak:

-Uygulamada analog tuşlarla ilgili atamalar yapılamıyor fakat gelecekte jiroskop destekli kontroller koymayı düşünüyorum. Yani telefonu elinizde direksiyonmuş gibi tutup sağa sola çevirerek araç kullanabileceksiniz.

-Sadece gamepad tuşları değil aynı zamanda klavye tuşlarına da atama yapabileceğiniz bir versiyon çalışması da var.

-Kombine tuş atamaları da lazım olabileceği için onlarla da ilgileniyorum.

-Kullanıcıların kendi buton tasarımlarını gönderebileceği bir platform oluşturuyorum,

-Aylarca bir çok farklı cihaz ve sürümde yapılan testler dışında tabii ki gözden kaçmış ufak buglar olabilir öncelik bunları tespit edip çözmek.

Bunların dışında Plus sürümünden de bahsedeyim. Normalde tüm fonksiyonları ve işlevleri ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Plus Versiyonda tüm özelliklere ek olarak;
-Birçok özel tasarım butonlar
-Birden fazla farklı farklı tasarlanmış ekran yapabilme imkanı
-Ve reklamları kaldırma

seçenekleri bulunmakta.

Hedef kitlem yurtdışı olduğu için sadece Türkiye’ye özel tek seferlik 59.99₺ gibi bir fiyatlandırma var. Bu fiyat diğer tüm ülkelerde 10$ olacak şekilde ayarlandı. Tabii ki bütçesi uygun olmayan arkadaşlarımız için promosyon kodlarımız mevcut, bu kodlar için pr@oyunerbabi.com adresine kullandığı platformu Ios veya Android şeklinde belirterek mail atması yeterli, imkanlar dahilinde bu konuda herkese yardımcı olacağım.

4 Beğeni