Bus Simulator 21 [Ana Konu]

otobüs tayo :nerd_face:

1 Beğeni

Yeni otobüs simülasyonu Bus Simulator 21 yepyeni özelliklerle yayınlandı

https://www.simulasyonturk.com/yeni-otobus-simulasyonu-bus-simulator-21-yepyeni-ozelliklerle-yayinlandi/

Ancak Steam’de epey olumsuz tepki var. Dün gece de girmedim :smiley: Bu da Wyoming gibi sallamadığım şeylerden oldu maalesef…

olm siz ne yapıyorsunuz ya çıldırıcam
lan bu kadar imkanın içinde böyle bir oyun nasıl çıkarılır nasıl yapılır hiç mi oynamaz insan adam gibi

7 Beğeni

Ben fanı olcaktım bus sim 21in 135tl olduğunu görünce vazgeçtim. Adamlar 18in aynısını alıp birkaç otobüs eklemişler başka bir şey yapmamışlar 135 tlye satıyorlar :man_facepalming:

5 Beğeni

Bu oyunu alacak olan kardeşlerime, abilerime tavsiyemdir bu. Bunu alacağınıza The Bus alın daha iyi. Hem daha ucuz, hem de daha kaliteli. The Bus alın 76 TL cebinizde kalsın.

6 Beğeni

yada omsi 2 alsınlar modlarla oynasınlar

6 Beğeni

Marcel ve Rudigerin ahı var onlar ayrıldığından beri OMSI dahil güldürmedi hiç biri

2 Beğeni

agsdfsgfdsgfdgdfgd şimdi videoyu bitirdim aynısını ben de söylemiştim dsfdsfsdf dsfdsf

2 Beğeni

Psn store da oyun 450 tl hahaha şaşırmışlar

4 Beğeni

Yıl olmuş 2021. Böyle rezalet bir oyun yapan kaldı mı ya? Hayret.

2 Beğeni

Oyunda çok şey değişmiş (!)
https://twitter.com/MRTHS/status/1436765380270301185?s=20

3 Beğeni

Bus Simulator 18’di yanlış hatırlamıyorsam bu serinin ilk çıkanı, onu biraz denemiştim çok değişik gelmişti grafikleri ve oynanışı. Rota ayarlanışı falan zaten normal şekilde de bari grafikleri değiştirseydiniz be abicim. Yıllar yılı öncesinde çıkmış Bus Simulator 2012 bile daha gerçekçi grafiklere sahipti yapmayın etmeyin telefona oyun mu çıkarıyorsunuz yoksa bilgisayara simülasyon adı altında +3 etiketli oyun mu satıyorsunuz.

2 Beğeni

Omsi 2 > diğerleri diyebiliriz.

8 Beğeni

geliştiriciler bazen kendini kandırır sonra yayımcı dahil herkes birlikte kandırmaya devam eder
dediği şeyler gerçekten var ama önemli gibi duranların çoğu basit olaylar ve bir lütuf olarak görülmemeli
çünkü o kadar şeyden sonra oyunun genel kalitesi hala aşağılarda

peak times mantığı çok güzel ama bu yapıda ondan keyif almak için at gözüyle oynamak lazım

1 Beğeni

Gercekcilikten uzak garip bir oyun.simulasyon denemez.videosu bile göz yoruyor.

3 Beğeni
1 Beğeni

satıyorsa bize ne

iki üç ayarla mis gibi sürüş ekleyip gerçekçiliği yükseltmek varken tercih etmeyen utansın

eğer yeni bir bus sim yine bu şekilde yapılacaksa onu o zaman görürüz

4 Beğeni

bu kadar şeyle uğraşıp leş fiziklerle çıkarmak

6 Beğeni