Bus Simulator 21 [Ana Konu]

Stillalive Studios ve Astragon Entertainment tarafından yeni otobüs simülatörü Bus Simulator 21 duyuruldu. 2021 yılında PC ve PlayStation 4, Xbox One için yayınlanacak. Bu kez Amerika Birleşik Devletleri’ne gidiyoruz. https://www.simulasyonturk.com/bus-simulator-21-resmen-duyuruldu/

10 Beğeni

Yav bırakın şimdi Bus Simulatorü, Construction simulator nerde? :rofl:

1 Beğeni
1 Beğeni

ya güzel gibi de bu renkler ortam vs. vazgeçeseler iyidi ama bunu oyuncuların sevdiğine ikna etmişler kendilerini
fiziklerde gram değişim yok

2 Beğeni

Aynen öyle, bir şeyler değişse artık…

1 milyon dolar projemi buradan tekrar hatırlatayım. :relaxed:

Aynı oyunun lacıverti…

Yeni çizgi filmimiz :smiley:

1. oyunda da aynı kaliteyi korumayı başardıkları için tebrik ediyorum :nauseated_face:
3 Beğeni

haritasını paylaştılar

1 Beğeni

ya güzel de hemşehrim işte olmuyor o otobüslerle

3 Beğeni

Şu yeni dbus modu ile ilgili video çalışması varmı ?

1 Beğeni

test ediyorum yarından itibaren videolara tekrar başlayacağım zaten

2 Beğeni

Amerikalı Blue Bird markası Bus Simulator 21’e katılmış.

Kendi kategorisine taşınmıştır. Çıkışa doğru gidiyoruz.

Arkadaşlar merhaba Ben aranıza yeni katıldım Bus Simulator oyununda sadece belediye otobüsçülüğü mü yapabiliyoruz?
Şehirler arası yolcu taşıma özelliği yok mu

Öncelikle Hoş geldin reis. Dediğin gibi sadece Belediye Otobüsçülüğü yapabiliyoruz. Eğer Önce Deneyim yaşamak istiyorsan Bus Simulator 18i indirip oynayabilirsin.

Şehirler arası yolcu taşıma özelliği Fernbus Simulator’de var onu oynayabilirsin.

Teşekkür ederim hoşbuldum… Cevabınız içinde teşekkür ederim batuhan sanırım isminiz benim ismimde sedef…fernbus play stationda varmı?görmedim ben…bendeki bus smulator 18 .ülkemiz şartları sebebi ile henüz gaming pc toplayamadım o sebeble ps kullanıyorum.