Bus Simulator 18 "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

50,50tl :smiley:

Yok artık, neydi oda öyle. Adamlara bak. Gerçi oyun çıktı çıkalı bir kez bile indirime girmedi :smile:

Yazdıktan sonra dikkatimi çekti, %40 indirim varmış aaa :smiley:

Yani neymiş bu tür oyunlarda nasıl para harcamazsınız ve harcamamalısınız kısmını öğretici bir şekilde gösteren oyunlardandır Bus Simulator

Bus Simulator 18 şehir içi otobüs simülatörünün ana haritası iki yeni belediye şehri ve 20 otobüs durağı ile birlikte genişliyor.

1 Beğeni

:smiley: bizim türk çalışan kalayı bastı beyler

2 Beğeni

Yok erencan beni etiketleyip tweet attı biraz alakasızdı çalışan da ona cevap attı
Kısmen haklı olsa da scs ile karşılaştırmak saçma bazı şeyleri yaparsın ama paket ve fiyat konusunda herkes derdini çokomelli bakana anlatsın
Astragon uygun fiyat yapan nadir şirketlerdendedi ve dayanamadı yükselttti

1 Beğeni
1 Beğeni

arkadaslar bus simülatör 18 mi yoksa lotus mu hangisini alayım param birine yetiyor dlc ler haric

bus sim 18 :smiley:

lotus düşünme bile

1 Beğeni

fiyatını bilmiyorum ama grafiğe takılmayan simulasyoncu isen omsi 2 bu oyunu tokatlar.

Omsi 125 tl butcem yetmiyor ona

Tesekkur ederim bus 18 aliyorum o zaman

sonunda fizik güncellemesi çıktı :smiley: deneyeceğiz

2 Beğeni

Bus Simulator 18 için otobüs fiziklerini ayarlama güncellemesi çıktı

Bende donmaya basladi bu oyun

Direksiyon için tuş atayamıyorum nasıl yapılıyor

Arkadaşlar birtürlü geçemiyorum.Rotaları kaç defa oluşturdum ama olmadı.Çeviride mi hata var acaba diyorum.Geçebilen rotaları tam yapabilen yardımcı olursa sevinirim level24 teyim

çevirilerde komple yanlış cümleleler var zaten otogardan başlayan 10 tane rotada şoförleri kullanacaksın diyor herhalde ben bu kadar oynamadım ve sandbox için 8. seviyeye gelmem gerek yeni profilde hiç kasamıcam bu saçma görevleri

walla bikaç defa kastım sonra bıraktım gitti:sweat_smile: 10 rota oluşturdum hatta 2şer şöförde atadım nafile.cidden sinir bozucu görevler var ve çevirilerde tuzu biberi oluyor.artık arada otobüs seçip rota belirleyip dolaşıyorum:sweat_smile:

İnglizce oyna bence