Bus Simulator 18 "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

nebahat abla reklam almaya başladı

gene trafik ve gene duraga geç kaldık

bir sefer atalım bakalım :smiley:

Beyler Sizce Almaya Değer mi Bende Almayı Düşünüyorum Para Vermeye Değer mi

Düşük sistemin varsa biraz daha bekle derim , optimizasyon ile ilgili konular illallah dedirtebilir
Onun harici arkadaşım ile oynayacaksan al derim çünkü mp olayı eğlendiriyor bir yere kadar !

sistemim düşük değil yaz indirimlerinde indirime girme şansı var mı birde arkadaşım yok bu forumdan birkaç kişiyle oynayabilir miyim

İndirime girmesini pek zannetmiyorum.

Bu konudan şoför arkadaşlarımıza ulaşabilirsin.

Yeni çıkmış bir oyun dolasıyla yaz indirimlerinde indirime girmez, 20 Haziran dan sonra fiyatı 57 tl olucak, yani artıcak fiyatı…

Tekrar belirteyim;
Bu haftadan itibaren güncelleme, planlar açıklanmaya başlayacak. Kendinizi satın almaya şartlamayın acelesi yok. Her şeyi aktarıyoruz. Problemleri var oynanmayıp eğlenilmeyecek kadar da değil.
İndirim %10’da kalır birkaç ay sonra biraz daha fazla olur. Sonra da önceki oyunlarda yaptıkları gibi herkese satmaya çalışırlar.

Solaris Urbino otobüs modu ile ufak bir canl ıyayın yaptık Logitech G920 performansını gösterdim bir bakın derim :smiley:

nebahat abla isyanda

1 Beğeni

güzel mod olmuş sırf model farklı olsun diyenler için

bu otobüs modlarının devamını hem istiyoruz hemde bekliyoruz
mesela temsa’nın avanue lf + bmc pro cıty otokar lf gibi yani istabuldaki iett ve ö.h. otobüslerinde olan ne varsa mod olarak yavaş yavaş eklenebilir diye düşünüyorum

1 Beğeni

mashable bile incelemiş para akıtmışlar resmen :smiley:

1 Beğeni

yanlız oyun şahane sürüş fiziği direksiyon gayet güzel bus sim 16’ya nazaran sürüş fiziği daha iyi bence

saldım kobrayı sokaga

3 Beğeni
  1. güncelleme yakında çıkıyormuş.
    Belli başlı büyük sorunları gidereceklermiş. Geri bildirimlerin hepsini okumuşlar takım buna göre çalışıyormuş ve işte sayısız iyileştirme, hata düzeltmesi yapıyormuş. Performans, kontroller ve direksiyon seti iyileştirmeleri olacakmış. Çıktığında zaten değişiklikler listesi yayınlanır.

Hafta sonundan önce çıksa iyi olur :smiley:

Geri bildirime istinaden umarım iyleştirme olur yorumlara göre biraz daha gelişmesi lazım galiba alamadım ama çekiliş ne olur bakalım

Fren animasyonu yok bence omsi 2 deki gibi iyi yanı multiplayer var keşke otobüs koltuğuna da otursak genel olarak iyi

Beklenmedik sunucu sorunları nedeniyle güncelleme Pazartesi-Salı günlerine ertelenmiş.

Güncellemeden sonra otobüs duruş kalkış değişebilir mi?

sanmıyorum fizikler öyle pat diye değişecek şeyler değil

1 Beğeni