Bus Mechanic Simulator [Ana Konu]

Otobüsleri tamir edeceğimiz Bus Mechanic Simulator adında simülasyon oyunu duyurulmuştu. Henüz net olarak nasıl olacağını göremedik sadece atölyeden farklı görüntüler paylaşıldı.

Geliştiriciler: VIS Games, Darius Bode
Yayımcı: Aerosoft
Çıkış Tarihi: 14 Mayıs 2020
Oyun Motoru: Unity

Gelişmeleri aşağıdaki haberde aktarmıştık.

1 Beğeni

VIS Games yapımlarında pek umut veren şeyler göremezsiniz ama burada Aerosoft ve diğer geliştiricinin de olmasıyla ortaya güzel bir şeyler çıkabilir. Elbette ilk sürümler her zaman faciadır. :smiley: Çok çok iyi şeyler beklemiyorum. Potansiyeli var ama çok ciddi bir rekabetçi oyun olmaz gibi…

Aerosoft deyince niye tedirginim hadi hayırlısı bakalım

Ansgar(Nordrheintv yarın Bus Mechanic Simulator’ın tanıtımına gidecekmiş muhtemelen önümüzdeki hafta yeni görsellerle bilgiler paylaşılacak.

Ansgar videoyu yayınladı. Aerosoft’tan Fabian eşlik etmiş. Şu an ortam gayet iyi diğer mekanikleri görmedik. Açık bir ortam var kapılar açılınca dışarısı görünüyor test alanı falan yaparlar herhalde boş kalmaz.

1 Beğeni

gadarol da oynamış.

1 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni

güzel bir şey geliyor başta güvenmiyordum vis gamese

1 Beğeni
2 Beğeni

eğitim kısmının videosu paylaşıldı
fabian yüklemiş yani yakında oyun keyleri herkese dağıtılmaya başlanacak güzel iş olmuş

Tanıtım videosu paylaşıldı.

Yakında geliyor.

3 Beğeni
1 Beğeni

14 Mayıs’ta çıkacak.

çıkış tarihinde 14 mayıs yazmıyor fakat

Oyun müthiş bir ayrıntıya sahip. Bildiğin sanayi simülasyonu olmuş. Feci zorlamışlar eğitimi oynadım sadece :smiley: Ama bilin bakalım gene ne yanlış :smiley:

2 Beğeni

bir daha at bir daha sileceğim :slight_smile:

evet direkt resmi sayfayı ve zahmet olmazsa birkaç bilgiyi eklemek yerine kendi sayfaya ziyaretçi çekmeye çalışıyorsun buraya giden adam bir şey öğrenemedikten sonra ne yapsın
biz her şeyi çevirip baştan sona yazıp paylaşmaya çalışıyoruz hala bu olayı anlamadıysanız bir şey diyemem

MAN otobüslerini 2000’den fazla interaktif parça ile tamamen sökebildiğimiz otobüs tamir simülasyonu Bus Mechanic Simulator , Steam üzerinden tam sürüm olarak çıktı. VIS Games ve Darius Bode tarafından Unity oyun motorunda geliştirilen ve Aerosoft GmbH tarafından yayımlanan oyun Hamburg’da yer alan gerçek bir otobüs garajında geçiyor. https://www.simulasyonturk.com/otobus-tamir-simulasyonu-bus-mechanic-simulator-steamde-yayinlandi/

1 Beğeni

Otobüs tamir simülasyonu Bus Mechanic Simulator’ın atölyesi Almanya’nın Hamburg şehrinde yer alan gerçek bir tamir garajı temel alınarak modellenmiş. Hem atölyenin hem de otobüslerin gerçek ile oyun içi karşılaştırmaları için çeşitli fotoğraflar paylaşıldı. https://www.simulasyonturk.com/bus-mechanic-simulator-icin-gercek-ve-oyun-ici-goruntuleri-karsilastirildi/

2 Beğeni