Bus Driving Sim 22

Fiyat düşünce benden mutlusu yok :grin:

3 Beğeni
7 Beğeni

Oyuna elektrikli otobüsler de gelecekmiş. Dc sunucusunda hangi elektrikli otobüsü oyunda isterseniz diye sordular.

2 Beğeni

Sistem gereksinimleri biraz daha düşük olsaydı almayı düşünüyordum

Bunun ortaokuldaykan oynadığımız atası.

Bu onun torunu.

Buda mobile çıkacakken yolunu kaybeden evladı.
Linç yiyeceğim ama yollardaki eğilme ve bozuk yol fizikleri çoğu oyundan iyi adı avrupa kamyoncusu 2 olan malum oyundan bile.:upside_down_face:

5 Beğeni

Bu oyun eskiden güzeldi güncellemeyle kötü ettiler ( bence )

2 Beğeni

Güzel detaylar var cidden kontrolleri iyileştirilip daha fazla rota eklenirse alınır tabi fiyatınında düşürülmesi lazım :smiley:

1 Beğeni

Bu oyunları görünce Bus Driver aklıma geldi :')

2 Beğeni

:grin:

59 tl yapıldı. haydi hayırlı olsun ama yine de tam pc oyunu değil. güncellemeler gelsin ve neleri düzelteceklerine göre alabilirsiniz. ucuzlaması bir şey ifade etmiyor. alıp deneyin sonra iade edersiniz.

12 Beğeni

Haberi görü görmez direkt aldım :grin: . Sağolasın Hasan abi.

5 Beğeni

Oyuna mod yapmak kolay , sadece model çizmesi zor . Sesleri youtubedan filan bulup kolayca ayarlanabilir.
Modlar blenderden ( başka yerden yapılıyor mu bilmiyorum sadece blendera baktım )
yapılıyor. Model .fbx olarak kayıt edilip rarın içine sesle birlikte atılıyor. Sonra ortaya mod çıkıyor.

Bu linkte örnek mod ve modun nasıl yapıldığını anlatan pdf dosyası var eğer mod yapmak isterseniz bu linke bakabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri yazdığı gibi yüksek mi yoksa her türlü oynatıyor mu ?

valla helal olsun adamlar kırmayıp ücreti indirmişler. artık gelen güncellemelerle oyunu düzeltmeye çalışırlarsa daha çok pc ye uyumlu hale getirmeye çalışırlarsa iyi bi otobüs oyunu alternatifi olabilir.

1 Beğeni

adamlar sadece bizim için fiyat düşürmüşle vay be

Dayanamadım satın aldım, oynadım biraz. Grafikler, harita ve detaylar çok güzel. Tabi bir pc oyunu kadar kaliteli değil ama şuan ki yoklukta iyi oldu bence :smiley: Kontrollerin iyileştirilmesi lazım. Oyun içinde grafik ayarları yapamıyoruz. Müziği kapatamadım, tek yerden ses kontrolü yapmışlar. Düzeltilecek şeyler ama tabii bakalım geleceği ne olacak.

3 Beğeni

oyunu ne banka kartımla ne paycell card ile ne de mobil ödeme ile alamıyorum
illa trendyol hepsiburada vb gibi yerlerden steam key mi almak gerekli artık

1 Beğeni

Trendyol, hepsiburada gibi yerler üzerine 2-3 tl koyarak satıyor. Bynogame, oyunfor, perdigital gibi yerlerden cüzdan kodu olarak alabilirsin en kolayı.

1 Beğeni

teşekkürler
keşke 2-3 tl koyarak satsalar en ucuz trendyol da buldum 112.50 tl ye
diğer dediklerini bilmiyordum ama bakacağım

edit : paycell card ile oluyormuş hesap da para yokmuş ondan dolayı hata vermiş

1 Beğeni

Güncelleme ile yeni elektrikli otobüs eklenmiş.

Oyun sesleri ile müzik seslerini ayırmaları iyi olmuş :smiley:

Kontrollerde değişim var mı pek anlayamadım, yine de iyi oynanıyor yani :smiley:

7 Beğeni

Bus Driving Sim 22 update version 1.1 includes the following improvements/fixes/features:

• Added new electric bus that unlocks at 10.000 XP
  • Improved overall performance, especially for Munich and Los Angeles night time
  • Improved overall lighting together with day and night cycle
  • Added respawn button in pause menu
  • Added adjustable music volume in audio settings
  • Added reverse camera when driving with interior view
  • Higher speed for traffic cars on highways
  • Adjusted XP thresholds for unlocking the buses
  • Fixed XP earned on multiplayer not adding to the total XP
  • Added the option for random selection of weather and time
  • Added visibility option for UI interior tachometer in gameplay settings
  • Fixed some prop vehicles like ambulances, firetrucks etc. that were previously mismatched with country-specific maps
  • Added Steam profile avatar near the player’s username when playing in multiplayer
  • Improved passenger seating position in buses
  • Some stickers on the buses have been reduced in size so they do not intrude with the view
  • On California and Los Angeles, buses no longer get stuck on the improvised bridges when stopping their wheels between plates
  • Disabled a mandatory blinker check on last station of route 5 Bavaria
  • Selected route in main menu is more visible
  • Improved current shadows on the buses and also added shadows to the doors
  • Weather and time of day synchronizes on multiplayer after finishing the first selected route
  • Time no longer freezes when going to pause menu on multiplayer
  • Fixed issue with gear in automatic mode that would not decrease when driving at high speed and then hitting something
  • Added adjustable brightness in the graphics settings panel
  • Removed faulty TXAA antialiasing option
  • Fixed gameplay time not being updated properly in main menu stats panel
  • Fixed the doors message popup not disappearing after opening them
  • Fixed AI traffic car wheels not having shadows
  • Fixed main menu theme being played twice sometimes
  • Fixed fake shadow conflict with real-time shadow beneath the bus
  • Improved cruise control when stopping the input acceleration so the speed no longer decreases instantly when going at cruise speed
  • Added new game logo in tutorial panel
  • Fixed man walking dog path on Los Angeles Route 5
  • Improved road reflections during rainy weather
  • Removed road artefacts on Brazil
  • Adjusted volume on some background noises like birds, wolves etc.
  • Added error message when trying to create a room with duplicate name in multiplayer
8 Beğeni