Bus Driving Sim 22

şu an klavyede aracı kontrol etmek zor merkezleme çok hızlı ancak sürüş keyifli işte özellikle bus sim 21 bir mobil oyun kadar olamıyordu al buradan yak :confused:

oyuna baktığınızda her şeyin mobil oyun kafasında yapıldığını görüyorsunuz. truckers of europe 3 gibi aynen ya da truck and logistics simulator. bütün modelller, kaplamalar buna göre hazırlanmış. o yüzden rahat rahat çalışıyor.

bence belki grafiklerle dalga geçilir ama işlevi önemli. bus sim21-fernbus-bus driver sim 2019 cephelerini düşünürsek ciddi bir alternatif olmuş. al birini vur ötekine misali.

5 Beğeni

fiyat önericem şimdi :smiley: yapabilir herhalde uygun bir fiyat ne yapalım? :smiley:
29 tl :smiley: sdfdsfsfsfsfds olmaz tabii

3 Beğeni

90 altında olsun :grin: Direkt alırım

1 Beğeni

yağmur da güzel ama oyun tamamen mobil :smiley:

4 Beğeni

Koltuk ayarı var mı ?

1 Beğeni

ahaha yol bozuk ve hissediyorsun :smiley: amazing

mobil oyun :smiley:
mobilll

ama hepsinden iyi

koltuk ayarı yok.

59-79tl arası fiyat önerdim. dedim agam biz bittik battık. :smiley:

4 Beğeni

Fiyat güncellenebilir. Bekleyin ya 59 ya da 79 olacak.

6 Beğeni

Hadi inşallah

1 Beğeni

O zaman 80 nin altında olsun🤣

1 Beğeni

Feedback vermeye devam ediyorum. early stage diyor hala oyuna hadi bakalım.

5 Beğeni

Resimdeki link
https://drive.google.com/file/d/1B1i1ZalzbwehcKpbx97uxe-bciwe_8Zn/view

2 Beğeni

4 Beğeni

Yani şöyle bakınca fena durmuyor. Gideri var. Tek sıkıntı fiyat dediğiniz gibi. Hasan senin key istemen, ardından incelemen ve fiyatı güncelleme talebin iyi oldu eyvallah :smiley:

3 Beğeni

bu yüzden varız :smiley: ya bu elemanla biz öncedne tanışıyorduk instada dmden yazışıyoruz o yüzden hızlı oluyor.

2 Beğeni

@HasanOfke abi video ne zamana gelir

1 Beğeni

videoyu şu an çekemem. yarın öğlende başlayacağım ama keyifli olacak. en azından fiyat güncellemesini bekleyelim. ona göre paylaşımlara başlarım.

4 Beğeni

keşke bugün fiyatı indirseler de bir tıkla hemen alsam

2 Beğeni

@HasanOfke abi geri dönüş yaptılar mı ?
Fiyat güncellencek veya güncellenmeyecek diye

güncelleyeceğiz dedi ama steam ne zaman halledebilir onu bilemeyiz. acele etmeye gerek yok.

instagram paylaşımımız
https://www.instagram.com/p/CeYMQOGN65m/

1 Beğeni

yalnız oyun bus driver a çok benziyor. zamanında baya vakit harcayıp bitirmiş biri olarak ben oyunu ekran görüntülerine bakıp sevdiğimi söyleyebilirim. hasanın dediği gibi direksiyon olayını falan iyi ayarlarlarsa alınıp oynanabilir. üzerine düşülürse iyi bir kitle edinebilir gibi oyun. bi de fiyat düştü mü ets 2 deki otobüs modlarına muhtaç kalmayız gibi :smiley:

2 Beğeni