BM Logistics "International Transport Services"

Başvurudan sonra skinlere ulaşacağım bunun sonucunda.

Bu konunun ilk mesajını okudun değilmi?
Sadece skinler için katılmıyorsun diye söylemek istedim.

Amacım bu şirketin bir parçası olmak. Skinler için değil yani.

2 Beğeni

Öncelikle selamın Aleyküm trucksbook sorununu nasıl cözülecegini buldum anlatmamı ıstermısınız?

@ets2fankt8002 Steam kütüphanenizde Ets 2 yi göremiyorum, ayrıca oyununuz orjinal değilse trucksbook’tan başvuruda yapamazsınız.

2 Beğeni

Aleyküm selam, biz zaten nasıl yapılaccağını biliyoruz da uğraşmak istemiyoruz.

1 Beğeni

Bir sey biliniyorsaniz burasi paylasim yeri zaten sormaniza gerek yok soylebilirsiniz direk

1 Beğeni

steam could yüzünden trucksbook saymıyordu bıraz cabaladım ve sonunda saymaya başladı burda söylememın nedenıde turkler olarak sıralamaya gırmek ıcın cabalamamız ıcın ondan dolayı bıraz kurcalayınca saymaya başlıyor … 1.33 de oynuyabılıyoruz ozaman

1 Beğeni

Trucksbook’taki arıza yüzünden, Baltık’ta wot yükü çekmeye devam.

Özet

2 Beğeni

teşekkürler bilgi içim cloud olayından dolayı saymama olayı yapmış ama bazı kişilerde de bu çözüm olmamıs ama herkes deneyip bakabilir…trucksbook olmayınca amaç da güdemiyoruz…

Aynen öyle patron, Amaç’ta olmayınca insanın giresi kalmıyor oyuna boş boş gitmek can sıkıcı. Dünden beri amaçsızlıktan EU3 server’inde wot yükü çekiyorum. Wot profilim şahlandı gidiyor vallaha :smiley:

steam cloud mu engelliyor ondan dolayı deniyosa ben steam cloud u hiç açmadım da niyetimde yok

2 Beğeni

Bende’de steam Cloud açık değil ama yinede kayıt etmiyor. Bana kalırsa sorum tamamen başka bir yerde. Ve dün akşam "Trucksbook"un yazdığı yazıya göre daha çok bekliyeceğiz biz.

1 Beğeni

daha çok araştırma yapamadım yarın bakacam coğu ınsanda çalısıyor suanda

arkadaşlar yarışma düzenleme kararı aldım sartlar ve bılgıler web sitesinde…

https://www.bmlogisticstransport.com/

6 Beğeni

yahu hiç sanşımız yok o değil de kaptan çekleri toplar dlcleri de kapar ne varsa artık :smiley: ben ayda yapacağım kendimi parçalasam herhalde 50 bin anca olur D:

4 Beğeni

Oyunu henüz satın almadığım için görünmüyordur. Yakında satın alacağım.

Oyunu satın almadıysan Şirketin bir parçası olma gibi şansın yok…

3 Beğeni

Uzun zamandır pek aktif olamıyorum okuldan dolayı. Vakit buldukça kısa mesafede olsa yük çekmeye çalışıyorum. Biraz güncel bilgi vereyim sorun yaşayanlar oluyormuş. 1.33 sürümündeyim ve truckbooksta bende herhangi bir sorun yok çalışıyor dün gece 1-2 sefer atabildim.

3 Beğeni

Truckbooks saymıyor nasıl olucak bu km patron

TruckBokks 1.33 sürümünü destekleyene kadar 1.32 sürümünde iş yapabilirsiniz.

1 Beğeni