BM Logistics "International Transport Services"

Baltıc dlc var sorun çıkarır

En azından kısa bir süreliğine bazı şeylerden feragat etmek gerekiyor maalesef. :slight_smile:

1 Beğeni

Uzun zamandır beklediğim ve para verdimğim şeyden niye vazgeçeyim multi player bile dlc çıktığı gün uyarlanıyorsa truckbooks uyarlanması lazım

Katılıyorum. :+1:t2:

1 Beğeni

Dün geceki konvoy için katılan, katılmak için yoğun çaba sarf eden değerli insanlara teşekkür ederim :smiley: Konvoy esnasında söz vermiş olduğum gibi güzergah çalışmalarımı tamamlayıp patrona ilettim, umarım beğenir :smiley:

Patronumuz paraya kıydı ve teşvik açıkladı :smiley: Umarım tatlı bir rekabet ile istediği pozisyonlara en kısa zamanda taşırız şirketimizi. Kendisine emekleri ve paylaşımcılığı için teşekkür ederim :smiley:

Son olarak Baltık DLC paketini ben beğendim, tek şeritli orman manzarası bol yolları ve optimizasyon başarısı ile gönlümü aldı. Çoğu insanın aksine İtalya haritasını fazlasıyla beğenmiş biri olarak ve önyargılarıma rağmen hoşnut kaldım.

6 Beğeni
Özet

selamın aleykum ıyı geceler

2 Beğeni

@KaptanOffical Bu metin gizlenecek yazısının yerine resmi atman gerek :slightly_smiling_face: :+1:

rotalara baktım @draqpit kardeşim ekleyecem bırazdan blog a emek harcadıgın ıcın teşekkür ederim
ve arkadaşlar burası zorunluluk değil yaparsın yada yapmazsın ama kuralla var yani bir şey fedakarlık etmenıze gerek yok ben aldım kullnacagim dıyebilirsiniz bu normal bir şey ama şuan sıkıntı var guncellene kadar çözüm olarak dlc devre dısı bırakıp 1.32 devam edebilirsiniz…

4 Beğeni

Arkadaşlar trucksbook 1.33 de steam cloud kapatılınca çalışıyor bilginize

4 Beğeni

O zaman yarışmada tüm arkadaşlara başarılar

1 Beğeni

Steam cloud’u kapattım, client’i silip tekrar yükledim, yeni profil açtım halen çalışmıyor. Yapacak bir şey yok bekleyecez.

1 Beğeni

Yarışma yok hedef var ben ilk 5 diyorum varsa daha büyük oynamak isteyen ben hazırım :skull_and_crossbones:

2 Beğeni

Dediğini denedim ama olmadı.

Patron yarışma düzenlemiş onu diyorum 50 bin km

1 Beğeni

Yaptığım işlemleri yazayım etkilimidir bilmiyorum ama ;1.33 steam cloud açık olarak bi çok sefer yaptım saymadı 1.32 ye geri döndüm bu sefer profili görmedi tekrar 1 .33 e döndüm bir sefer yaptım saymadı steam cloud u kapattım yeniden sefer yaparken bir önceki yaptığım seferi km si doğru olmasa bile kayıt etti ve sonraki seferi tam km si ile gördü.Ayrıca hiç bir mod aktif değildi bunları yaparken.

3 Beğeni

Yarışmada başarılar. Sen önden başla biz sana yetişiriz artık. :joy:

2 Beğeni

O ayrı yahu lafımız yok ağanın eli tutulmaz :smiley:

3 Beğeni

Valla murat abi ve bende steam Cloud’u kapatınca çalışmaya başladı. Hala işe yaramayan arkadaşlar steam cloud’u bir aç kapat yapıp tekrar denesinler.

2 Beğeni

nasıl oluyor o anlatabılecek varmıdır

Aklıma bir kulüp başkanının ‘’ herkese VAR da bize yok mu ‘’ dediği aklıma geldi.

2 Beğeni