BM Logistics "International Transport Services"

Bu aksam gelecem dedim de mp calismiyor ki surum farki var :joy:

3 Beğeni

1.33 cekersen soyle gırerdır bende onu yapıyorum !

Özet

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B12|513x500

1 Beğeni

Arkadaşlar maalesef ben konvoya gelemiyorum, sanayiye çekici üzerinde çalışmayan araba geldi saat 7 de, Hale’n uğraşıyoruz çalıştırmak için, kusura bakmayın.

5 Beğeni

eger zamanıda ınerse bende katılacam ınsallah zamanında ıner 35 dk dıyordu en son καρ†απøŦŦıcαl

1 Beğeni

Tesekkurler Dogru olan o yuklu olmasi lazim zaten Ben komple yanlis yuklemisim zaten hizli hzili gireyim diyeyim oculus yuklemisim… bu arada kaptan ben her seferinde seninki duzeltiyorum ama resimleri gizli sekmede paylasirsan sevinirim goruntu kirliligi olmamasi amaci burda butun resimler gizli sekmede paylasiliyor

2 Beğeni

nereden oyle paylascagım soylersen sevınırım

3 Beğeni

Kolay gelsin kardesim allah kolaylik versin

3 Beğeni

f7 enter yap :smiley:

2 Beğeni

Bu sekilde yapiliyor

3 Beğeni

Baltık DLC alacaktım ama karttan para çekme kısmında sıkıntı çıkarıyor, İş bankası hesabı olan varsa havale yapsam bana hediye olarak alacak bir babayiğit var mı acaba ?

3 Beğeni

F7 Enter yapıp getirmişler servise işte abi :smiley: gerisi burakların elinden öper :smiley:

4 Beğeni

Atayim sana ben :slight_smile:

2 Beğeni

çok tesekur ederım sımdı ogrendım

2 Beğeni

Ne demek rica ederim sorarak ögreniyoruz hepimiz zaten :slight_smile:

2 Beğeni

Patron çok iyi olur benim karttan parayı çekme kısmında hata veriyor Steam. Sen bana özelden ıban bilgisi yollarsan havale ile 5 dakkaya iş hallolur.

2 Beğeni

:smiley: tamamen hediye olarak bende kabul edebilirim :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue:

5 Beğeni

Alemsin be cemil abi. :rofl:
(İsim karıştırıyorsam affola mp ye gelemediğim için isimler karışıyor)

4 Beğeni

bu arada adım ılyas 18 yasındayım ankaralıyım teknık sevrısım tanısmak ısterım :slight_smile:

2 Beğeni

Araba’nın marka modeli nedir aceba merak ettim @Burak34 ?

2 Beğeni

konvoycular kalmasın yavaştan oyuna gelelim yük alalım :slight_smile:

3 Beğeni