BM Logistics International Transport Services

ets2

konvoy geçen hafta ki gibi olmaz inşallah :smiley: farketmezde hani de…

Bu aksam gelecem dedim de mp calismiyor ki surum farki var :joy:

1.33 cekersen soyle gırerdır bende onu yapıyorum !

Özet

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B12|513x500

Arkadaşlar maalesef ben konvoya gelemiyorum, sanayiye çekici üzerinde çalışmayan araba geldi saat 7 de, Hale’n uğraşıyoruz çalıştırmak için, kusura bakmayın.

eger zamanıda ınerse bende katılacam ınsallah zamanında ıner 35 dk dıyordu en son καρ†απøŦŦıcαl

Tesekkurler Dogru olan o yuklu olmasi lazim zaten Ben komple yanlis yuklemisim zaten hizli hzili gireyim diyeyim oculus yuklemisim… bu arada kaptan ben her seferinde seninki duzeltiyorum ama resimleri gizli sekmede paylasirsan sevinirim goruntu kirliligi olmamasi amaci burda butun resimler gizli sekmede paylasiliyor

nereden oyle paylascagım soylersen sevınırım

Kolay gelsin kardesim allah kolaylik versin

f7 enter yap :smiley:

Bu sekilde yapiliyor

Baltık DLC alacaktım ama karttan para çekme kısmında sıkıntı çıkarıyor, İş bankası hesabı olan varsa havale yapsam bana hediye olarak alacak bir babayiğit var mı acaba ?

F7 Enter yapıp getirmişler servise işte abi :smiley: gerisi burakların elinden öper :smiley:

Atayim sana ben :slight_smile:

çok tesekur ederım sımdı ogrendım

Ne demek rica ederim sorarak ögreniyoruz hepimiz zaten :slight_smile:

Patron çok iyi olur benim karttan parayı çekme kısmında hata veriyor Steam. Sen bana özelden ıban bilgisi yollarsan havale ile 5 dakkaya iş hallolur.

:smiley: tamamen hediye olarak bende kabul edebilirim :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue:

Alemsin be cemil abi. :rofl:
(İsim karıştırıyorsam affola mp ye gelemediğim için isimler karışıyor)

bu arada adım ılyas 18 yasındayım ankaralıyım teknık sevrısım tanısmak ısterım :slight_smile:

Araba’nın marka modeli nedir aceba merak ettim @Burak34 ?