BM Logistics "International Transport Services"

valla keske hep beraber ordada oynasakda 10 euro ayda bayılmamız lazım 10 kişi olsak kelle başı 1 euro :smiley:

ben parkin çiftliginde basladımda ırgatlıkdan öte gidemedik daha erken davranan düzeni kurmuş yeni elemana cogu pek sıcak bakmıyor kendi ciftliginde

4 Beğeni

_Akşama hazırlık yaptık :smiley: _

Özet

5 Beğeni

valla bul 8 kisi daha oyunu da alirim :smiley:

3 Beğeni

Aksama hazorligi baya buyuk yapmissin :smiley:

2 Beğeni

Bu akşamki konvoyda herkes HCT alırsa keyifli ve komik geçer. Kimbilir o dorseyle başınıza neler gelecek. :smiley:

2 Beğeni

ıyı aksamlar FS19 FS17 mı dıyorsunuz abılerım

2 Beğeni

Yok ya bu akşam ets2 konvoyu varya katılacaklara diyordum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni
Özet

e kac ona gıreyım ben banlanmayım ondan sonra :smiley:

2 Beğeni

Konvoya katılmak opsiyonel birşey banlanmassınız :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

abı arac banlık baksana yasak seyler ustune var :slight_smile:

1 Beğeni

ets de olan varmıdır

1 Beğeni

evet kardesim

1 Beğeni

zaten bizim şirkette o kadar oynayacak olan çıksa oyuna sahip olup ortaklaşa 2 3 aylık kiralayıp oynardık baştan 3 adet çiftlik kurup 3 er kişi çiftlik başına eğlenirdik… hasan ın kurduğuda iyide ben oyunu dün aldım ve geç katıldıgım icin biraz zayıf duruyoruz 2 ufak tarla var elimizde ekipmanlar çöp denebilir :slight_smile:

3 Beğeni

gec kalan ırgat gibi oluyor yani :grin:

4 Beğeni

aynen zaten ciftlikte ırgat olarak calısıyoruz boşta kalmamak için yapılan alım yoksa çiftlkde bize ait değil ondan biraz nahoş oluyor oynasakda

4 Beğeni

Bu akşam ki konvoy rotası mannheim-toulouse https://www.bmlogisticstransport.com/etkinlikler

3 Beğeni

Insallah yetisirim… saat sıkıntısı var orda 9 olunca burda 7

3 Beğeni

@MURATKAPTAN67 abi WOTR mı kassak ne diyosun :smiley:

2 Beğeni

Onun bile tadı kalmadı be trucksbook sız :slight_smile: yarında düzelmezse öyle yapacaz artık wot ortalaması yükseltmeye devam .

1 Beğeni

konvoy geçen hafta ki gibi olmaz inşallah :smiley: farketmezde hani de…

1 Beğeni