BM Logistics "International Transport Services"

Bazı araçlarda halihazırda öyleydi sanki. Da ıvecoda oyle deildi gibi kalmış bende :upside_down_face:

Varmı bir gelişme truckbooks ilgili

Yok hocam ben yol bilgisayarina surekli bakarim mod olmayan araclar haricinde turkce degildi hic biri bu arada bugun steam basarimlarini tamamlamaya karar verdim zormus yahu
Bir de sizlerden ricam world of truck profilimi ziyaret edip profil resmi ve diger resimleri mumkunse begenmenizi ve favoriye eklemenizi rica ederim. Ordaki basarimlari da tamamlayacagim insallah :joy:

4 Beğeni
4 Beğeni

Truckbook ile alakalı bir gelişme olduğunda sizlere haberdar edeceğim beta tester olarak görev alıyorum testler sürüyor kısa sürede güncelleme gelecektir anlayışınız için teşekkürler

9 Beğeni

Hocam senin oyunun sürümü 1.33 değil oyunu güncellemen lazım

2 Beğeni

Konvoy olayı Trucksbook nedeni ile şirket işi değil de asker konvoyu olabilir bence :smiley: :stuck_out_tongue: Ayrıca trucksbook güncellenmezse free konvoy yapalım diyorum, tabi Wotr işi yapanlar varsa son karar çoğunluğun tabiki.

3 Beğeni

bakalım yarın güncelleme gelir belki free takılmaya gerek kalmaz neyse

3 Beğeni

Şirketin finlandiya ayağındaki çalışmalar için litvanya’dan yola koyulduk. :wink:

Özet

9 Beğeni

Şirketimizin Rusya’daki ilk şubesini St. Petersburg şehrine açmış bulunuyoruz, hayırlı olsun.

Company

12 Beğeni

yeni aya girdik truckbook duzeldi mi? yoksa hala truckbook mu? :slight_smile:

1 Beğeni

yok abi hafta sonu oldu bıraz agırdan çalısıyorlar forumda da bılgı veren yok yanı bır tanesıne cok kıl oldum hep para alıyorlar hemde beklemek ıstemıyorsan 1.32 dönüş yapın diyor yani bu gun ki konvoy olayı olmasaydı ben premium almayacaktım ama gırdık bır yola suan sanal sırket sıstem olarak bu adamlar ıyı daha ıyısı cıkana kadar böyle devam edecez :slight_smile:

3 Beğeni

kasım ayı birincimiz @draqpit tebrik ederim murat abiyi geçebilen babayiğit arkadaşımız :smiley:

gerçekten tebrik ederim arkadaşlar ilgilendiğiniz için

kasım ayında 1.189.584 km yaparak dünya genelinde 14. sırada yer bulduk kendımıze daha iyilerini yapabilriz ve şirket sayfamıza başarımları ekleyebileceğmize inanıyorum…

ilk 5 web siteisinde de sunum olarak paylaşıldı

1. @draqpit ------------------------------------ 125 978 km

1. @MURATKAPTAN67 ---------------------- 112 078 km

1. @atakerem ---------------------------------- 62 060 km

1. @SemtinAgbisi ----------------------------- 52 481 km

1. @hercai006 ---------------------------------- 51 426 km

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

NOT: bu ay da sıfır çeken kişiler var ve bu ayda yaptırım olacak ayın 15ine kadar umarım 5 bin km üstüne çıkarlar…

12 Beğeni

@draqpit arkadaşımızı canı gönülden tebrik eder , şimdiden hayırlı tezkereler dilerim.
En büyük asker bizim asker …:tr::tr::tr:

7 Beğeni

Yine ilk 5’teyim trucksbook guncellense daha fazla yapardimda trucksbook’un azizligine ugradik :frowning: @draqpit arkadaşımızı tebrik ediyorum şimdiden hayırlı tezkereler. :tr:

3 Beğeni

Sistem çalışsaydı Baltık’a giden ilk şoför olacaktım :frowning: :smiley: Böyle olmayınca Baltık tadını zaten hiç alamadım.
1.33’e uyarlandığında ilk konvoya katılmak isterim. Yalnız WorldofTrucks için de bir şeyler olacak. Haberiniz olsun.

9 Beğeni

bu aksam sanırım bizim için pek bi anlamı olmayacak free konvoy gibi birşey olacak truckbooks güncelleme gelmez ise akşamı bekliyorum…

o değilde amaç da kalmayınca oyuna giresimde gelmiyor arkadaş :slight_smile: wotr olsa bile

6 Beğeni

Aynen İlyas abi amaç kalmayınca boş oluyor herşey. Kaç gündür boşlukta gibiyim. Trucksbook’un acilen güncellenmesi gerek. Bu boşlukta bende ATS’ye sardım onu kaydediyor şirketi orada kasayim diyerekten.

6 Beğeni

:smiley: bende öyle yaptım da bi yükü teslim edemedim wotr yükü oldugundan olmayacak yerde kaza yapıp sinirlenip çıkıyorum öyle dengezide sürmüyorum ama volvoda mı birşey var anlamadım peterbilt 389 da hic kaza yapmazdım normalde…

5 Beğeni

Bence kesinlikle volvoda sıkıntı abi :joy: o motor sesi yokmu beynimi tirmalıyor resmen en iyisi kenwort. Bugün bir sürpriz yapıp şu "Trucksbook"u güncelleselerde kendimize gelsek abi.

4 Beğeni