BM Logistics "International Transport Services"

aynen öyle @Burak34 katılıyorum. harita dlc leri fransa dlc sinden sonra hiç ilgimi çekmemeye başladı. Bana göre oyunun fizik motoru ve grafik motoru geliştirilmezse daha fazla ilerleyemez. şu oyunda en çok istediğim şey yollara çukur :smiley: dlc olarak gelsin alırım yeterki gelsin :smile:

3 Beğeni

Bugün keşfedilen ve SCS tarafından 1.33 adı verilen virüse rağmen teslimatlar tüm hızıyla devam ediyordu :smiley:

Özet

7 Beğeni

gitti 1000 km’e boşa
yaw arkadaş bi vakit buldum biraz km yapayım dedim truckbooks kaydetmedi, 1.33 için güncel versiyon indirme mi var yoksa kendi otomatik mi güncelleyecek? Bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ederim.
bu bilgi paylaşıldıysa da vakit sorunum sebebiyle inceleyemedim link paylaşırsanız da sevinirim. teşekkürler

5 Beğeni

Özellikler > Beta kısmından Hiçbiri-betaya katılma seçeneği işaretli olması yeterli .

4 Beğeni

Bu gun steam actıgım gibi 957 mb guncelleme indirdi ama yine giremedim vakit sıkıntısindan heralde ben girene kadar her sey güncellenmis olur :))

4 Beğeni

Varoşova işi almıştık…

Özet

5 Beğeni

TrucksBook’taki 1.33 kayıt sorunu düzelene dek. Şirketimizin amerika ayağına geçtik. Maceralar ülkesi amerika’da kanyonlara dalma vakti. :wink:

Özet

7 Beğeni

Yükümüz ağır çünkü sevgi taşıyoruz. <3

8 Beğeni

Trucksbook’taki sıkıntı çözüldümü yoksa hala devam etmektemi ? Bilgisi olan veya deneyen varmdır?

1 Beğeni

ben basvuru formu yapmıstım ne kadar surede onaylanır merak edıyorum da

1 Beğeni

yeni sürüme halen entegre edilmedi

4 Beğeni

sen girme zaten benimle yarışıyorsun :slight_smile:

5 Beğeni

Trucksbook yeni sürüme güncellemeden kayıt işi yaş. Oyunu eski sürüme güncelleyip oynayabilirsin :smiley: ama hiç bulaşma derim.

Bu arada nette sıkıntı yaşayan var mı ? Benim ping uzayda geziyor.

4 Beğeni

truck books yanı calısmıyor mu ?

1 Beğeni

ETS 2 oyunu 1.33 sürümüne güncellendi, Trucksbook 1.32 uyumlu olduğu için çalışmıyor. Çalıştıranlar oyunu eski sürüme geçirip o şekilde çalıştırıyor. En iyisi Trucksbook güncelleyene kadar beklemek zaten 1-2 güne güncellenir.

3 Beğeni

bana dorse ve tır skını kım verecek ayrıca gıttıgımız yolları ss alıp dıscoradan ozelden atalımmı kayıt olmuyorsa

2 Beğeni

@blackmoon patron ilgilenecektir bu aralar biraz yoğun.

Göndermenize şahsen gerek olduğunu düşünmüyorum :slight_smile:

2 Beğeni

tesekur ederım sıteden alsam bırsey olur mu ? varda orada

2 Beğeni

Kaplama ve eklentiler burada https://www.bmlogisticstransport.com/araclar üye olduktan sonra indirebilirsin .

1 Beğeni

basvuru yaptım da onay beklenıyor du en son

2 Beğeni