BM Logistics "International Transport Services"

@200BasanTofas bilmiyodum vallaha.Şimdi anladım mp de millet biz seni trucksbookda görüyoruz deyip duruyo… @vlkndemir28 biz ihtiyarla bu ay 100 000 demiştik ama nereye kadar gider bilemiyorum :slight_smile:

5 Beğeni

yoldayim roterdam a gidiyom

3 Beğeni

Ben bu aralar duisburg-calais e sardım girek mi beraber ihtiyar yan yattığı yerde ceketleri alıp çıkarız :smiley:

4 Beğeni

çok kalabalık kimin eli kimin cebinde belli değil biraz önce ordan geçtim mecbur tamire gittim :smiley:

3 Beğeni

Abi ya gerçekten küfür gibi bir saniyelik bir hata yüzünden 4000 km yandı. Misafir vardı yanımda bir soru sordu. Ona cevap verirken basmışım gaza. Fransa’da 90 ile giderken nasıl oldu anlamadın 102 olmuşum. :frowning:

5 Beğeni

Yeni tasarım (şaheser) ile yollardayız…

screenshot

10 Beğeni

Yeni kaplamamız tamam

Özet

5 Beğeni

Berlin Merkez garajımızda bugün sevkiyat müdürümüz “Burak Ref” ile "BabaRingo’ya bir kaç eklenti yaptık. Kendisine emeğinden ve yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum.

Uzun bir aradan sonra yeni yüzüyle “BabaRingo” Böyle dahada tatlı olmadı mı ama ?

BabaRingo

7 Beğeni

insana koyuyor malesef ben hız sınırlayıcıyı ayarlardan açtım 90 a kadar çıkıyor sabitleyiciyle zaten hata payıda sıfır yapınca en fazla 91 oluyor retarder devreye gırıyor bu ay daha fire vermedim :slight_smile:

5 Beğeni

yeni gelen bütün arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz…araç boyamları almayanlar linklerden ve web sitesinden ulaşabilir bulamayanlar bana özel den yazabilir…

2 Beğeni

Akşam ki konvoy trucksbook üzerinde gözükmüyor ki milli maç var nedir son durum ?

2 Beğeni

Aslinda 17sine vardi ama saati yanlis olmus onun icin gozukmuyor birazdan linki yenileyecem yetisirsem bende gelecem katilim zorunlu degil zaten musait olan girer… her cumartesi aksam 9 da

2 Beğeni

Linki yeniledim burdan kayit olun arkadaslar lutfen gidilecek sehre ulkeye dikkat edelim blog sayfasinda paylastigim guzergahta ki sehrilere sadece yuk alalim onun disinda olmasin

https://www.bmlogisticstransport.com/etkinlikler

1 Beğeni

hakkaten sıkıntı oldu bugün milli maç malesef :pensive:

2 Beğeni

Bende websitesi açılmıyor. Benden mi kaynaklanıyor acaba?

1 Beğeni

üye girişi yaptınız mı

1 Beğeni

Websitesi hiç açılmıyor. Dün sorun yoktu, bugün mesajdan görüp gireyim dedim ama sonuç bu.

Modem resetledim 2 kez, yine açılmıyor.

1 Beğeni

telefondan da baktım pc den de ama açık sorun da yok internet geçmişinizi temizleyip bir deneyin isterseniz telefonda da deneyin açılıyorsa tarayıcınızdan kayanklı olabilir…

3 Beğeni

Tamamdır sorun çözüldü. CSS’den kaynaklıymış :slight_smile:

3 Beğeni

Şirkette Scanıa kullanmayanlarıda Scanıa’ya alıştırmalıyız

Özet

:grinning:

4 Beğeni