BM Logistics "International Transport Services"

bu benım kuralım degıl uye oldugumuz programın kuralı adı ustunde gercek surus profılı 0-100 km/saat bızım de amacımız gercek surus ıle bu ısı yapmak…

3 Beğeni

@HasanOfke sagolsun :)) reklam işte her zaman işe yarıyor :smiley:

videodan sonra basvuranlar

aralarında onceden cıkarılmıs arkadaslar var ben soyledım pek onemsedınız arkadaslar en azından aylık 5000 km yapılsın gercek suruste dedım ama olmadı o arkadaslar alınmak ısteyenler bana ozelden yazarsa sevınırım…

5 Beğeni

S.a Hayırlı Günler Dilerim An itibari ile aranıza gelmiş bulunuyorum yöneticilerime selam ederim aranıza kabul ederseniz sevinirim.

1 Beğeni

trucksbook dan başvuru yaptım aranızda olmayı çok isterim

Merhaba ben şirkete kayıt oldum ve aracıma logo isticektim.

1 Beğeni

Merhaba bende şirkete kayıt oldum aracıma logo ve dorse istiektim

YENİ GELEN ARKADAŞLAR BURADAN ŞİRKET EKLENTİLERİNİ İNDİREBİLİR
https://park.simulasyonturk.com/t/bm-logistics-arac-dorse-kaplamalari-ve-sirket-eklentileri/2995

1 Beğeni

Burak_Ref bende şirkete yeni katıldım ama ismimin yanında BM lojistick yazmıyo nasıl yapa bilirim

@Ege Artık eklisiniz

1 Beğeni

Arkadaslar aramiza hosgeldiniz oncelikle

https://park.simulasyonturk.com/t/bm-logistics-sirket-kurallari-ve-bilgiler/3254?u=blackmoon

Burdaki kurallari okuyalim ona gore devam edelim hayirli isler bol kazanclar olsun

3 Beğeni

Arkadaşlar şirketimize hoşgeldiniz. Başkanım yeni şoför arkadaşlar gelmiş yani bana yeni rakipler gelmiş :smiley: bugün işe erken mi başlasam ne :smiley: yok mu uzun mesafe bana göre bir iş .Arkadaşlar seferlerde 100 km hız sınırı var geçtiğiniz takdirde sefer kabul olmuyor buna dikkat edelim yoksa şirkete bir faydası olmuyor boşa gitmiş oluyor sefer.

2 Beğeni

Hocam sana kimse yetisemez :))) rakip zor buluruz sana :slight_smile:

3 Beğeni

abi adamlar fena :slight_smile: hele bi trucksbookclient i bi çalıştırayım ben …

2 Beğeni

Trucksbook’dan başvuru yaptım,fakat forumdan bi başvuru yapmam gerekiyor mu ya da gerekiyorsa nerden yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.Cv yi nereye bırakıyım :smiley:

2 Beğeni

Hosgeldiniz ozelden mesaj attim

1 Beğeni

Teşekkür ederim patron :slight_smile:

2 Beğeni

yeni kayıt oldum, yardımcı olursanız sevinirim

1 Beğeni

Buradan bize başvuru yaparmısın:Company Profile | TrucksBook

1 Beğeni

Km kural sınırı tamamladıkdan sonra yavaş yavaş çalışmaya başladık devam. Park Full dolu aracımı bulun bakalım

Resim için tıklayınız aracımı bul.

3 Beğeni

dün yükü kalmarda boşaltmıştım dorseyi bırakıp farklı şirketin dorsesi (wotr yükü) bağladım yola cıktım hamburg civarında uykusuzlukdan yatırdık aracı yükde hava oldu :slight_smile: araçı da servise çektim yemeyiz içmeyiz uyumayız yarına yetiştiririz dediler bakalım… bugünü pas geçtik sağlık olsun…

5 Beğeni