BM Logistics "International Transport Services"

konvoylar güzel oluyo yusuf abi sıra sıra dizilip gidiyoz hep aynı renk araçlar.Dorsenin rengini ters yapmışın aga :smiley:

4 Beğeni

Bergen "Drekkar Trans"tan aldığımız yükümüzle beraber Uppsala’ya doğru yollara koyulduk. Tekerimize taş değmesin, camımıza sinek yapışmasın. B.M. Logistics olarak güven taşımaya iskandinavya bölgesinde devam ediyoruz.

Unutmadan. Yol arkadaşım “BabaRingo” ile “22.611” kilometre taşından el sallıyoruz. Şirket kotasına son “2.389” KM :wink:

Özet

3 Beğeni

Ben daha etkinliği yapmadım bir de birisinin modu var Axor onu tanıtma ayağına önümüzdeki günlerde BM Lojistik videosu çekebilirim haberiniz olsun. Trucksbook sitesi vs.

5 Beğeni

Düzeltiriz be agam nedir yani

3 Beğeni

krone için skinimiz varmıydı promods da yük çekecem bi süre şirket skini kullanmayı düşünüyorum o yüzdende krone dorseninkini bulamadım…

3 Beğeni

Tabikide var İlyas abi ayıp ediyorsun :smiley:
https://park.simulasyonturk.com/t/bm-logistics-arac-dorse-kaplamalari-ve-sirket-eklentileri/2995
Buradan indirebilirsiniz

4 Beğeni

Bu akşam ki seferler zamanı olmayıp km yapamayan arkadaşlar için gelsin

bereket versin

hatta şimdiden sonraki seferler de…:slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Eyvallah murat abi sen olmasan halimiz harap :slight_smile:

4 Beğeni

Ben Promods u öncedende indirmiştim ama hiç sürmedim sürdüysemde şuan pek hatırlamıyorum :slight_smile: Wotr yükü promodsun şehirlerine yük verimiyor diyede dün sordum büyük ihtimalde o yüzden oynamadım sanırım artık arada bir girerim ama gönlüm halen wotr yüklerinden yana :slight_smile: SS alıncak çok iyi yerlerden geçtim ama çoğunu pas geçtim 2 tane şimdilik ilerde daha iyilerini alırım umarım

Özet

5 Beğeni

Şirketteki 2. ayımızda ilk kotamızı doldurduk. Günü "25.041"km ile kapattık. E bunun şerefine son seferimizdede yol arkadaşım “BabaRingo” ile bir hatıra fotoğrafı çektik. Şirket bünyesinde nice nice yeni kotalar doldurma dileğiyle. Tekerimize taş değmesin.

Özet

4 Beğeni

onceden hız sınırını gectıgımde auto save acıtıgımda gecmıse donunce aynı yerden devam edıp hız ıslemıyordu gectıgımzı yer sılınıyordu bu ay ıse ne olduysa artık bu sıstem ıstlemedı :smiley: cok uzun yol olunca sıkılıyorum telefona falan cok bakıyorum o sırada kacırıyorum hızı programdakı sesde gelmıyor muzıkten dolayı bu ay 34.bın km yaptım 18bını gercek surus oldu ıstemeyerek olsada son seferden sonra hız sınırını actım oyunda gecmesın 90ı lanet olsun :smiley:

6 Beğeni

Livorno taş ocakları tünellerinden bir kaplan geçmiş dediler. Şirket’te kotamız dolmuş olsada durmak yok yola, yollara devam.

Livorno tünelleri

5 Beğeni

Selam konuyu bayadır takip ediyorum işi bu kadar ciddiye alıp şirket ile iligi çalışmalarınız ve uğraşlarınız gayet hoşuma gitti :slight_smile: aranıza katılıp şirkette benimde desteğim olsun isterdim ama harita paketim yetersiz olduğu için promods vb. harita modlarına erişim sağlayamıyorum bu nedenle ets2 nin ana haritasında da uzun yol yapmayı pek sevdiğim söylenemez eğer bir gün tüm harita paketlerini tamamlayabilirsem o zaman aranıza katılabilirim :slight_smile: iyi yolculuklar…

5 Beğeni

Tesekkur ederim hocam ne zaman isterseniz aramizda gormekten mutluluk duyariz

6 Beğeni

Plastik tampon yapmaya çalışırken biraz bozdum kupayi nasil olmuş?

5 Beğeni

Tatile Türkiye 'ye gitmiştim. Tatil bitti Avrupa yolları bizi bekler.

Resim

7 Beğeni

arkadaslar resımlerı gızlı sekme koyalım bunu soylemem dekı amac gelen ınsanlar ıstedıklerını resımler yuzunden bulamıyor malesef maksat duzel olsun…

sırket mudurumuzun @Burak34 bana hedıye ettıgı arac tekrardan tesekkur edıyorum kendısıne

yollara düstük yeni araçla

8 Beğeni

@Burak34 ama banadaaa :joy:

2 Beğeni

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz MÜKEMMEL :slight_smile: görüyorsunuz işte çalışıyoruz :stuck_out_tongue: Devamı seferden sonra gelebilir…

Özet

5 Beğeni

bence tek seferde 5.000km ye hız sınırı 125km/h olsun öbür türlü git git bitmiyor sıkılıyor insan