BM Logistics "International Transport Services"

Özet

Saat 9’daki yüklü teslimat için yıkandık cilalalandık. Berlin otel arkasına yanaştık. Şimdiden kazasız belasız bir konvoy olması dileğiyle.

3 Beğeni

acıl ısım cıktı plansız programsız ınsallah 9 a yetısecem sıze

3 Beğeni

başkanım rota yok mu ?

Bu arada iletişim için dc veya benzer bir şey var mı

@MURATKAPTAN67 berlinden aynı ülkeye yük alıp gidecekmişiz ( şehir fark edebilir ülke aynı)

1 Beğeni

Arkadaslar konvoy sayfasinda aslinda aciklama var

Herkesin yuku ayni cikmadigi icin arkadaslar oyundayken herkes yukune bakip ortak sehir ulke guzergah belirliyecez amac beraber yuk tasiyip birlikte olmak

2 Beğeni

Discord var mı beyler…

1 Beğeni

@TheSword yok. ama bakın eğer plan değişirde konvoy sohbeti dcye taşınırsa kapım herkese açıktır çok samimi söylüyorum

Sırf konvoy için 1.31>1.32>1.31 yaptım tekrar ama değdi. Çok uzun süre kalamadım kusura bakmayın. Yüreğinize sağlık :slight_smile:

4 Beğeni
Özet

Konvoy’dan amatör kameramıza yakalanan anlar bunlar. Blackmoon ve BurakRef’den dahada iyi fotolar gelecek. Blackmoon Logistics olarak güven taşımaya tam kadro devam ediyoruz.

5 Beğeni

Ellerine saglik hocam guzel konvoydu

@SemtinAgbisi ellerinize saglik arkadaslar :slight_smile:

3 Beğeni
katılanlar

bugun kı berlınden baslayan konvoyumuza katılan arkadaslara sonsuz tesekkurler ellerıne saglık guzel konvoy oldu hız yapmadan sakın saygılı bır sekılde bıttı berlın-kopenhang-Växjö- Jönköping-oslo-stavenger nerdeyse toplamda 2500 km lık bır yol yaptık… bır arkadas da katılacam demıs ama bız sefere baslarken counter oynuyordu :rofl:

kimse artık

@Baby

sefer sırasında her sey cok guzeldı son oslo dan stavengere bız 3 ksıı yuksuz sekılde @MURATKAPTAN67 a eskortluk ettık yollar tehlıkelıydı :smiley: sonlara dogruda ıstıhbarat dogru cıktı ıkı delı onumuzu kestı ama yuke zarar gelmeden ayrıldık :smiley: onemlı olan teslımatın sag salım varması…

bm lojsıtık calısanlarından bırıne bıle bulasmasın kımse :)

pc de yuklemeler vardı gpu full kullanıyordum onun ıcın cok ıyı resımelr cıkmadı ama ıdare edın :slight_smile:

seferden kareler

sonrakı sefere kadar saglıcakla kalın…

9 Beğeni

Hiç sorma ya , beni baştan çıkarttılar , yoksa tır hazırdı :joy:

5 Beğeni

Süper konvoy oldu herkesin eline sağlık.Sp giresim gelmiyo artık :smiley: Seferden kareler (7) olay budur.

4 Beğeni

En kısa zamanda bu konvoy’u tekrar etmeliyiz :slight_smile:

3 Beğeni

Insallah hocam

2 Beğeni

arkadaslar trucksbook da soforlere bakıyorum ama süs olsun dıye katılanlar var ve olmuyor boyle en az 5000 dedık sırkette kalmak ıcın oda yapılmıyor

gecen ay 1000 km altında olanlar bu ayın 15 ıne kadar yıne 1000 altında olursa soylemek sızın sozlesmelerı fesh edılecektır

bm logıstıcs calısanlarına duyurulur…

6 Beğeni

Patrondan korkulur. Benim defter nasıl 5 defterde 5 sefer 25 km yi tamamlamaya çalışıyorum. Bana mantıklı geldi

2 Beğeni

Daha yeni dün %20 zam almışken hemen atılmam dimi patron. :grin::grin:

4 Beğeni

@aLoNeAnqeL19 aslında yapılır guzel oluyor yuksek km lı seferler :slight_smile: bugun 6.000 km lık yapacam fırsat bulrusam :smiley:

@sparteam dünki araç hasarını dustukten sonra bakacaz duruma gore :smiley: %20 mı demıstım :smiley:

2 Beğeni

Evet. Yoksa %50 miydi. Bende hatırlayamadım patron. :joy:

2 Beğeni