BM Logistics "International Transport Services"

buyuk ıhtımal bahsettıgın kodlar bunlar değilmi:

vehicle_paint_job_accessory : _nameless.2c8.c6ab.7410 {
mask_r_color: (&3f74b5dd, &3f2a511a, &3e1096bc)
mask_g_color: (&3f4816f0, &3f51c433, &3f234d6a)
mask_b_color: (1, &3e8645ba, 0)
flake_color: (0, 1, 0)
flip_color: (1, 0, 0)
base_color: (0, 0, 0)
wear: 0
data_path: “/def/vehicle/truck/daf.xf/paint_job/style2.sii”

2 Beğeni

Aracı hazırlayıp otele yatırdık. Umarım yetişirim 20.00’a

1 Beğeni

sağol aga internet yoktu bugün yapıştırırım bu gece onları ben :smiley: atölyedeyse daha iyi vallaha kendi kendine günceller

1 Beğeni

tmm sana kolay gelsin o zaman @MURATKAPTAN67

1 Beğeni

arkadaslar kafama gore saat koymusum en ıyısı herkesın ortak dedıgı olsun anket koydum

bırde katılacak arkadaslar lınkten trucksbooktan katılsın konvoya en azından kac ksıyız kım gelecek bellı olsun

2 Beğeni

başkanım şu dediğin olay biraz karışık en iyisi paylaşmayız mod falan resim mesim olur biter.

o olay cevaplarken en sagdakı dıslıye settıng bolumune tıklayın seceneklerden detayları gızle var oyle yapıyorsunuz aslıdna karısık degıl bır kere denesenız anlayacaksınız :slight_smile: ben soylemek ıcın oyle yazdım :slight_smile: sagolsun @Baby de konusunu paylastı zaten

Özet

Cuma cuma patron stavanger taş ocağına gönderirse adlı çalışmamız. Koca oğlan ve ben bayağı toz toprak olduk. Ama bu yükümüzüde sağ salim götürdük. BM LOGİSTİCS olarak güven taşımaya devam ediyoruz.

1 Beğeni

Başkan hız sınırını 100 değil de 90 mı yapsak?

1 Beğeni

trucksbookda sınır 100 oldugu ıcın yoksa aksam yolda duruma gore yaparız ayarlayamayı

Akşama hazırlanan otopark güzelini koyalım şuraya :blush:

Çelik yelek giyerek açınız!

3 Beğeni
Seferden Kareler...

1 Beğeni

Konvoya katılma durumum belirsiz yine de son dakika işler değişebilir gelirim geçen sefer ki güzeldi :smiley: oyun donmasaydı…

2 Beğeni

MPde bi seder attım 0 km olarak gözüktü SPde sorun yok ama MPde böyle. Sorun ne olabilir

@YigitE Mp ye trucksbook’tanmı giriyorsunuz hocam ?

2 Beğeni

Araç Hazır… akşama umarım görüşürüz…

3 Beğeni

Evet clientten giriş yaptım hiç yük yoktu uyudum sonra işler geldi aldım taşıdım. 0 km sonuç

1 Beğeni

Yine her zamanki yerimi aldım. Akşama kadar dinlenicez. Akşam görüşmek üzere.

4 Beğeni

Bir iki arada seferde yapabiliyor sacmalik internet kopuklugu save cokmesi gibi nedenlerden dolayi cok fazla auto save acinca km saymama gibi durum var

1 Beğeni

Arkadaslar en fazla saat 9 denildigi icin konvoy 9 da basliyacak

Birde arkadaslar linkten konvoya katilalim kisi sayisi belli olsun kimler gelecek gorelim

3 Beğeni