BM Logistics "International Transport Services"

Alo başkanım sizlemi görüşüyorum?
burada biraz sıkıntı yaşıyorum flatbed hafif geldi küçü… ııh büyük şeyler oldu konum bıraksam şirket kurtarma araçlarından birini yollasanız?

öbür fotolar

O büyük olayın olduğu sahne

O tıra çarpmamak için sola kırdım sonrada hem refüje hemde tıra çarptım

4 Beğeni

Gecmis olsun cana gelecegine mala gelsin…

2 Beğeni

100 000 bakımı geldi son seferi hafif oldu :smiley:

Bu ay bununla takılacaz .İlk seferi sağ salim tamamladık.

6 Beğeni

geçen gün bergenden elazıga gidecek olan yük iptal oldu elazıgdaki benden önce gidenler depoyu stokladılar.hamburgda istiyorlar dediler hamburga götürdüm( seferi iptal ettim laf olsun diye yazıyorum bunu)

Hamburgdan gardaş ülke baküye götürecegim yükü balık yağı yanlış hatılamıyorsam. gidiyoruz sofaiya yaklaştık @HasanOfke den haber yok çay ısmarlasın :grin:

Güzel bir yağmurlu yoldayız.

2 Beğeni

Ben 30 bin 50 bin bunlarıda geçerim ama sürekli oyunum donup duruyor ne yaptıysam düzelmedi o yüzden geçemiyorum…

1 Beğeni

sen bır pc yı temızle programlarla bence yanı belkı ondandır cunku aklıma bır sey gelmıyor

Advanced SystemCare bunla pc yı tara temzıle kayıt defterlerını duzenle

Revo Uninstaller Pro bununla kaldırmak ıstedıgın programları kaldır kalıntılarıyla temızle cunku pc de cok dosya yorucu bos seyler varsa da sıkıntı cıkarrma ıhtımalı var pc dekı programların…

2 Beğeni

Bu dediklerinizi bir denicem olması format atarım…

1 Beğeni

Cok format atiyosan oda iyi degil diskini eskitirsin ve bir sure sonra rahat calismaz

2 Beğeni

Ağır ağır devam…

adamsın wot :smiley:

2 Beğeni

hepinizi beklerim arkadaşlar yönetim kurlumuza özel rolüm var :smiley:
@blackmoon @Burak34 ve smpark ve simturk den dolayı @HasanOfke

3 Beğeni

Yok 6 Ayda bir felan

6 ay da bir ve yok mu diyosun :)) sen o hardisk ile iyi oynuyosun soyliyeyim cok dogru degil ama bu kadari :slight_smile:

6 ayda bir atmicaksın ne zaman atıcam :smiley:

En son attığımız Jönköpink - Palermo seferi ardından Daf’ımızda oluşan mekanik sıkıntılar dolayısıyla aracı servise bırakmıştık. Masrafın ağır olduğunu öğrendik ve aracı elden çıkarttık. Bir kaç gündür sefer atamamanın ardından bir dostumuzun man’ı ile yollardayız. Temiz 2.el bir scania arıyoruz.

3 Beğeni

sen bılırsın tabı ben soylıyım hardıskın her seferınde kazınıyor ustu oyle dusun sonunda gıder… ben 2 yıldır yenı attım cok sıkıntı oldu onda da yoksa atmazdım sorun da yok neyse dedıgım gıbı senın bılgısayarın :slight_smile:

1 Beğeni

geceden with @Burak34

6 Beğeni

Şirketin trucksbook daki şirketi kmsine hangi hızda gidersek geçiyor kmlerimiz

100km/h altı

100 ü geçersek atmıyor ama ben 90 ile gittim yazmadı benimkini

Oyuna programla giriş yapıp sürdüyseniz , problem olmadığı sürece atması lazım sisteme