BM Logistics International Transport Services

ets2

Sizinki gene iyi hocam ben 3600 km lik yolda rampada 100 kmh’yi aştım :smile:

uyarı sesini açın dalgınlığa ben çok kaybettimdi :smiley:

Aramizda oldugun icin biz tesekkur ederiz:)))

kötü olmus be hocam :smiley:

Acil gelen telefon ile yerimizden kalkıp. Jönköpink-Palermo arası uzun bir sefere çıktık. Kazasız belasız yükümüzü Palermo limanına indirdi. BM Logistics olarak güven taşımaya devam ediyoruz.

@blackmoon hocam truckbook ile girş yaptım yük götürdüm park etme yerinde devam et dedikden sonra oyun dondu kapatıp seyir deftere baktım işlemedi sorun mu var

Hocam oyunla ilgili sorun olmustur donmussa veriyi alamamistir o seferin auto save dosyasi varsa trucksbokkdan girip tekrar dan devam ederseniz sefere isliyecektir

araç far ve ışıklarının oyunu kasmaması için ne yapmam gerek ayarlardan hiç olmuyodu sıkıntı yapmaya başladı parkları yakınca bile kasmaya başlıyo kapattığımda yol akmaya başlıyo

Şu anki görüntü ayarlarını atabilir misin ?

en yüksek ayarda oynuyodum yüksek olan ayara indirdim gelişmiş ayarları hiç değiştirmiyodum gelişmiş ayarları değiştirerek uğraştım dün gece kafa oldu kazan gözler kıpkırmızı :smiley: kapatılması gereken yada düşürülmesi gereken ayar hangisi onu bulamadım

Açıkçası düşük sistemli bilgisayarlarda trafik lambaları vs. sizin anlattığınız gibi zevk bozan bir durum oluyor . Onun için görünürlük mesafesi vardı sanırım,onu ya devre dışı ya da düşük kısmına getirin

sağol hocam

Dün gece attığımız Jönköpink - Palermo seferi sırasında daf’ımızda oluşan mekanik arızdan dolayı kendisini servise bıraktık. Bir dostumuzun ivecosu ile Bergen - Göteborg arası çift dorseli bir sefer attık. Boş durmak yok. BM Logistics olarak güven taşımaya devam ediyoruz.

Dorseye uygun olan şirket skini boya kısmında gözükmüyor. (BÜTÜN SORUNLAR NEDEN BENİ BULUYOR)

@blackmoon hocam sefer yaparken iskandinavyada vapura biniyoruz binerken de saat ileri alınıyor ve vapurda 65 km 150 km veya 200 km denizden geçiyoruz acaba deniz üzerinden geçtiğimiz truckbooka işliyor mudur.

Ben işliyor diye biliyorum ama ne olarak işliyor onu bilmiyorum…

@aLoNeAnqeL19 feribotla gidilen kilometreler sayılmıyor. Sadece karadan gittiğin kilometreler sayılıyor.
@HamiAslantas scania lord modunu mod manager da öncelik ver yani bütün modların üzerine al o zaman skin gözükür

Teşekkür ederim…

Ben dün yük alirken ferbotla beraber 2990 km yaziyordu aldım teslim ettikden sonra 2990 km kabul edilmiş