BM Logistics "International Transport Services"

uyarı sesini açın dalgınlığa ben çok kaybettimdi :smiley:

4 Beğeni

Aramizda oldugun icin biz tesekkur ederiz:)))

3 Beğeni

5 Beğeni

kötü olmus be hocam :smiley:

3 Beğeni

Acil gelen telefon ile yerimizden kalkıp. Jönköpink-Palermo arası uzun bir sefere çıktık. Kazasız belasız yükümüzü Palermo limanına indirdi. BM Logistics olarak güven taşımaya devam ediyoruz.

5 Beğeni

@blackmoon hocam truckbook ile girş yaptım yük götürdüm park etme yerinde devam et dedikden sonra oyun dondu kapatıp seyir deftere baktım işlemedi sorun mu var

Hocam oyunla ilgili sorun olmustur donmussa veriyi alamamistir o seferin auto save dosyasi varsa trucksbokkdan girip tekrar dan devam ederseniz sefere isliyecektir

araç far ve ışıklarının oyunu kasmaması için ne yapmam gerek ayarlardan hiç olmuyodu sıkıntı yapmaya başladı parkları yakınca bile kasmaya başlıyo kapattığımda yol akmaya başlıyo

Şu anki görüntü ayarlarını atabilir misin ?

en yüksek ayarda oynuyodum yüksek olan ayara indirdim gelişmiş ayarları hiç değiştirmiyodum gelişmiş ayarları değiştirerek uğraştım dün gece kafa oldu kazan gözler kıpkırmızı :smiley: kapatılması gereken yada düşürülmesi gereken ayar hangisi onu bulamadım

Açıkçası düşük sistemli bilgisayarlarda trafik lambaları vs. sizin anlattığınız gibi zevk bozan bir durum oluyor . Onun için görünürlük mesafesi vardı sanırım,onu ya devre dışı ya da düşük kısmına getirin

3 Beğeni

sağol hocam

Dün gece attığımız Jönköpink - Palermo seferi sırasında daf’ımızda oluşan mekanik arızdan dolayı kendisini servise bıraktık. Bir dostumuzun ivecosu ile Bergen - Göteborg arası çift dorseli bir sefer attık. Boş durmak yok. BM Logistics olarak güven taşımaya devam ediyoruz.

7 Beğeni

Dorseye uygun olan şirket skini boya kısmında gözükmüyor. (BÜTÜN SORUNLAR NEDEN BENİ BULUYOR)

@blackmoon hocam sefer yaparken iskandinavyada vapura biniyoruz binerken de saat ileri alınıyor ve vapurda 65 km 150 km veya 200 km denizden geçiyoruz acaba deniz üzerinden geçtiğimiz truckbooka işliyor mudur.

2 Beğeni

Ben işliyor diye biliyorum ama ne olarak işliyor onu bilmiyorum…

@aLoNeAnqeL19 feribotla gidilen kilometreler sayılmıyor. Sadece karadan gittiğin kilometreler sayılıyor.
@hamiaslantas scania lord modunu mod manager da öncelik ver yani bütün modların üzerine al o zaman skin gözükür

2 Beğeni

Teşekkür ederim…

1 Beğeni

Ben dün yük alirken ferbotla beraber 2990 km yaziyordu aldım teslim ettikden sonra 2990 km kabul edilmiş

@aLoNeAnqeL19 Yanlışın var hocam feribotla beraber değildir o ben palermo bergen gittiğim zaman iş alırken 3800 km yol yazıyor (feribot dahil) ama işi bitirdikten sonra 3600 km gittiğim gözüküyor yani karada gittiğim yolu hesaplıyor. Ama sen yolunu uzatıp farklı yollardan gidiyorsan o zaman km gittiğin yola göre artar. Mesela son gittiğin seferde planlanan mesafe 2962 ama sen fazladan 30 km fazla sürdüğün için 2992 olarak kaydetmiş.

4 Beğeni