BM Logistics "International Transport Services"

Anldim benim dün kafa karıştı akşam tekrar denicem

2 Beğeni

Trucksbook sadece aracin calistirma aninda km sifirlayip kaydetmeye basliyor feribotta oyun durdugu icin de onun kaydini almiyor aadece yol olarak aliyor birde yolu coo uzatmayin mesela yol 300 km onu 500 yapmayin uzatip o zaman seferinizi saymaz belli limitler var trucksbook da kendi isinizle ilgili verilerde bunlarla iligli aaciklamalari gorursunuz yani km ustune soru isaretine tiklayin aciklamasi cikar

3 Beğeni

hocam bu tuning modun adı nedir süper olmuş

Berlin’den Aldığımız Ton Balıklarını Rotterdam’a Teslim Ettik Hayırlısı ile ilk Seferimizi Attık. Sırada Diğer Seferler…

9 Beğeni

Ağır ağır devam…

6 Beğeni

karnım acıktı :smile:

3 Beğeni

ATS için planlar var mı? Oynarken gireyim diyorum artık. Daha önce yaptıklarım şirket sayfasına girmemiş sanırım şirket yöneticisi açmadıkça olmuyor. :smiley: Yoksa ATS’de kendi şirketimi kurarım bak…

2 Beğeni

Sayfasina girmemis derken? Orayi anlamadim :slight_smile:
Aslinda olabilir dusumedim degil ama trucksbook da ets ile ats ayni client te acilinca seferleri saymiyor sıkıntılar oluyor bu sefer herkes bunu saymadi sunu saymadi diyecek yani boyle bir durum var onu cozemiyoruz

2 Beğeni

iki oyunda aynı kategoride ikisi için ayrı sıralama yapılması biraz tuhaf olmuş

ayrı şirkette sadece atsye yönelik olsa olur mu? garip bir sorunmuş şurada 3 ay falan kaldı wotr sanal şirket sistemi gelirse oraya geçilir zaten

3 Beğeni

Ayri da yapsak client ayni oldugu icin seferleri saymama yapacak ama ben uygularim deneriz yine belki herkes de olmaz cunku bu olaydan dolayi hala ats yi baglamadim ben…

Üzüldüm vallah saçmaymış :frowning: bu hafta ETS 2’ye hiç giremedim bari o tarafta çalışayım dedim.

3 Beğeni

Buyuk ihtimal bu km mil olayindan dolayi ets de euro ats de dolar birinde km/saat birimde mil/sa

3 Beğeni

Hemde cok sacma kim ats ye girdiyse ets de sonra cok sorun yasadi seferleri saymadi yukler karisti yani cozemediler onu ama kucuk bir calisma yapacam denemek isteyen olursa kullanir yine bm logistics abd :slight_smile:

2 Beğeni

hocam ayarlardan hepsi değiştiriliyo ama sistemden dolayı bi sıkıntı vardır belki valla 2 aydır ets2 ye girmiyodum sürüş mesafesine ats eklenmeyince oynamaya başladım genelde herkes ets 2 oynuyo bi katkımız olsun diye

Dün Akşam ATS ye girdim umarım ETS ye girdiğimde Sorun yaşamam.

3 Beğeni

Ayarlardan o degisir ama sistemden degismiyor senin gordugunu kaydetmiyor datadan aldigini kaydettigi icin sorun orda cunku toplamlarda km yada ton cikiyor simdi libreyi cevirecek mil cevirecek falan komple dagitirlar sistemi :)))

3 Beğeni

Neyse bu gun bir dene bakalim sorun cikmazsa projeyi baslatalim

2 Beğeni

ben denedim bi sıkıntı çıkmıyo ama sonuç aynı

yok hocam yanlıs anladın oyunda degısıyor trucksbook da ama degısmıyor sen km yapsan bıle oyunda trucksbookda mıl oluyor cunku trucksbookda ats yada ets de bırımlerı degıstıremıyoruz…

2 Beğeni