BM Logistics "International Transport Services"

evet yuklerin hepsi 200km uzerinde. yukarida fotografida varteslimatta cektigim.

Geçmiş olsun hocam aynı sorun bendede var tek fark ben 1080p oynuyorum ölçeklemeyi 200 yapınca otobanda 60 fps şehirde 45-50 iskadinav ülkeleri, italya ve fransada 30-45 arası oluyor. Full ayar + 400 ölçeklemede ise her yerde 30-45 arası oluyor. Bu oyunun optimizasyon sorunu var halen 10 seneden fazla olan dx9 sistemini kullanıyor acilen grafik motoruna el atması lazım.

hocam sana deneme amaclı aslında bır cozum onerebılrıım yanı en azından sadece ets ıcın kullanırsınız trucksbook programını bu eklentıyle sılın https://www.fullprogramlarindir.com/revo-uninstaller-pro-turkce-full-tam-indir.html bu program butun kalıntılarını sılıyor. sonra ets ve ats klasorlerıne bır goz atın yıne plugins klasorlerı yada trucksbook_64.dll duruyorsa onlarıda sılın sonra bır pc kapatıp acın trucksbook programını yıne kurun bu sefer sadece ets ıcın kurun ama ats kurmayın eger sorun ats ıse zaten bır sıkıntı olmayacaktır ve teyıt etmıs olursunuz…

bu gece yada yarin gun icinde bakabilirim. ilgin icin sagol

1 Beğeni

Rica ederim hocam

hayırlı olsun hayırlı ısler bol kazanclar

tanıdık gorunce bızım mıllet tampona yapısmayı sever yer ıngıltere de olsa :smiley:

2 Beğeni

Her Sefer Sonu Yeni Poz.

ets2_20180907_232737_00

3 Beğeni

on numara olmus hocam ben hala rengımı bulamadım :smiley: turkuaz karar kılmıstım ama bılmıyorum hala ıcıme sınmedı :smiley:

Kardeşim, Boyamadaki eksiklik veya bana göre, Scania Logosunu da aracın Siyah olan kısmına göre renklendirirseniz güzel olur krom çok sırıtıyor.

1 Beğeni

hocam sızde scanıa ıcın dlc var aslında tunıng bolumunde ıkı tane boya secenegı var bırı krom bırı ana renk azever yanlıs yazmısım benim modla beraber sıyah oluyormus

sıze bır mod onereyım hem baya modıfıye secenegı var scanıa ıcın hemde ıstedıgınız sey bunda da mevcut

Scania R-S Adons v 2.0

Almanya bölgesi hemen hemen nerdeyse bitti sayılcak kadar az stuttgart a kadar gittim oralarda bile yenilenmiş

yükü beraber aynı yere bıraktık peşine taktım.

Leipzig yönü yolları

Kendi garajima uzak oldugum için tanıdık birinin garajına bir günlüğüne çektim sağolsun tekeri çevirdim ne olur ne olmaz kayar mayar allah korusun orası müsait oraya yönlendirdi

1 Beğeni

ellerıne saglık hocam

seferden sonra kızımı alıp bıraz gezmeye cıktık resım cektık :slight_smile:

3 Beğeni

Bu modu sevmiyorum, Kabin değiştiriyor araç boyamada Scania yazan kısmı renklendiriseniz hem Scania Mighty Griffin paketine uyumlu olur diye düşünmüştüm.

1 Beğeni

Kılıç’a katılıyorum hocam mesela daf 105 de logoyu boyadığınızda renk değişiyor ama scania s te siyah renkte kalıyor küçük bir güncelleme ile düzeltebilirsiniz diye düşünüyorum.

Bu gun degistireyim bir sekilde ama biriniz siyahda kaliyor diyor biriniz siyah olmuyor diye scania da logo renklendirelebilir suan zaten siz rengi degistirdikce logo da ki de degisiyor

1 Beğeni

Simdi baktim ve Demek istedigim su butun araclarin logolari sizin araca verdiginiz renkle ayni oluyor ve bir de krom oluyor siyah yaparsam bu sefer boya degistirdiginiz renge sahip olmayacak logo sadece siyah kalacak ve bana gelen talepde cogunluk renkli olmasini istedi @Burak34 logo da renklendirelebilir logo da var sadece bir sıkıntı var biriniz siyah yapamiyor biriniz renkli olmuyor diyor :slight_smile:

1 Beğeni

Hocam bence sizin kullandığınız modlardan dolayı sizde sorun olmuyor. Tavsiyem yeni bir profil açıp yaptığınız skinleri default oyunda denemeniz. Çünkü kullandığınız mega pack lerde tırların çoğu parçasını boyayabiliyorsunuz.

Çözüm Basit Izgaraların arasındaki yatay şeritleri Renkli yaparsak Scania logosunu da Renkli olur. Ön ızgaralar da Aracın Renginde olur hoş durur. Kapılara uzana çizgileri yatay şeritlerle hizaladıkmı gayet iyi durur.

Örnek;

1 Beğeni