BM Logistics "International Transport Services"

@Baby @SFK eee yasamak zor bu devırde :smiley:

Valla patron bu en son gelen zamlardan sonra tir alacak param yok bu devirde baksana ne haller olmus fiyatlar uçtu. Bunun bi sabiti yok bu gidişle devam ederse işlerimiz sıkıntı

Patronun emri üzerine garajı norveç’in Bergen şehrine taşıdık. İlk nakliyatımız portakal oldu. :grin:

Ayrıca şöyle bir şey keşfettim belki bilenleriniz vardır bilmiyorum eğer offline bir şekilde yük teslim ederseniz client yükü kaydediyor ama siteye işlemiyor interneti açarsanız client de bu sefer yük teslim edildi diyor. 2 haftadır internetim olmadığından dolayı telefonun internetinden girmek zorunda kaldım. Lanet olası türknet 9 gündür internetimi aktif etmediği için imkanlarımız kısıtlı maalesef. Ama buna rağmen
bizim patronun üstündeyim bu bana yeter :joy:

2 Beğeni

Eğer onaylarsanız bende gelmek isterim

Başvuru yaptınızmı ? Trucksbook tan şirketimize
istek yollayabilirsiniz. Company Profile | TrucksBook

Herkese merhabalar.Yeni katılmış bulunmaktayım herkese hayırlı işler dilerim :blush:

2 Beğeni

Hocam boya paketi çok güzel olmuş hoşuma gitti fakat ben tırın ortasına yazıyı yamadım onu nasıl yaapacaz söylersen sevinirim. İyi günler.

1 Beğeni

Bu arada yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz aramiza bu yazi dediginiz ne yazisi acaba boya tam suan da sizde

:))) hocam hizmet vermekten sefere cikamiyorum malesef dunden beri su ika firmasini cozmeye calistim en son blender da fabrikayi komple yıkıyordum:))) duvardaki ika firmasinin kabartmali yazisi vardi bir turlu o kaplamayi duz hale getiremedim blender da yaptim olmadi bende komple tabelayi söktüm :slight_smile:

1 Beğeni

Mesaj kaybolmasin diye asagiya aldim :slight_smile:

bınalar arkadaslar dorse ve aracların oldugu mesajda mesaj guncellendı
[/quote]

2 Beğeni

Hocam cok guzel olmuş ellerine sağlık scs nin ika sirket icinde veya başka sirketlerde kapatilan bir cok yer var onlari açıp biz kendimiz rahat girebilsek gercekcilik adina (şimdi aklima geldi)

eyvallah hocam oo sanal duvarları dıyorsan onun ıcın mod var aslında kaldırmak ıcın

Aynn onu diyorum modu varsa ugrasmaya gerek yok yoksa gozden gecirsek guzel ama co kyorgunsundur biraz dinlen bakarsin bi ara

benden daha bu kadar hocam zaten baya sırket adına oyunda oalylar yapıldı artık normal seyrıne gırecek cunku haftaya da ıslerın yogunlugu baslıyor boslugum var dıye bu ara ugrastım sızın ısteklerınızi yapmaya calsıtım gerısı bos vakıtlerde :smiley: ama bence sırket oldu artık

3 Beğeni

Hocam ben böyle hizmet görmedim :grinning: herhalde kimse bizim kadar şirketi için bu kadar mod yapmamıştır. Ellerinize sağlık hocam @YigitE de sağolsun onunda katkıları büyük. Tebrik ederim arkadaşlar şirketimizin hisseleri uçtu 30 kişiyi aşmış bulunmaktayız :grin: Hepinize hayırlı işler bol kazançlar.

3 Beğeni

Eyvallah hocam onemli olan sirket ici mutluluk :)))

1 Beğeni

Hocam yukardaki farların arasında olan yazı geçen ki boya paketinde vardı.

Hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlık.

Bunu indirecez değil mi hocam

Aynen hocam