BM Logistics "International Transport Services"

herkese selam washıngton dlc den ilk kareler

Özet

7 Beğeni

@Deligobel BM Logistics "International Transport Services" - Deligobel tarafından #4267 şu rotadakı buluşma yeri ve araç boyaması ve şirketleri belrliyeblirimisin ben müsait olamıyorum bakamadım bır turlu
yada arkadaşlardan biri şu rota için buluşma yeri şirketleri ve boyamayı hazırlarsa sevinirim

ben buluşma rotalarını 2 aylık olacak sekilde truckbookda işleycem malum olmayacam haziran sonunda 1 ay kadar şu rotayıda bana ulaştırırsanız bu hafta 2 aylık etkınlık takvımını olusturcağım

2 Beğeni

ayarlıyorum hemen

1 Beğeni

boyamaya karar veremedim arkadaşların fikirleri varsa söylesinler ben karar vermiyeyim ., başlangıç yeri yükü aldığımız firma olacak,

yük 61 ton lokomatif :

işaretlemeler ve mola yeri önceki postta var

2 Beğeni

2 Beğeni

Boyama belirledigin yüke göre olacak yani ne yük seçtin ise ona gore ayarlayabilirsin

1 Beğeni

Ben konvoya katılamayacağım ama tavsiyem lokomotif gibi çok ağır yükler yerine daha hafif yükler seçmen. Bir kere bu lokomotifi kullanmıştık konvoyda, sürekli kopmalar oluyordu, arkada kalanlar yetişemiyordu vs.

2 Beğeni

TruckersMp 1.35 güncellemesi yayınlamadı, sanırım hafta sonu da yayınlamazlar. Çok yormayın kendinizi :smiley:

Single oynamayı sevmediğim için beklemedeyim, güncelleme geldiği gibi yollara düşüyorum.

2 Beğeni

Zaten bizde o konvoydan sonra kopmamayı öğrendiğimiz için ağır yükler taşımak daha da extrem(böylemiydi la bu) olaylar yapmak istiyoruz. Zaten oylamadan geçmişti bu güzergah ve sefer. Elinize sağlık güzel görünüyor. Bu ay hiç başlayamadım yiğenim oldu işler yoğunlaştı falan vs.vs pcye oturduğum nadir oluyor. Kusuruma bakmayın hakkınızı helal edin.

2 Beğeni

Konvoylara çok katılamıyorum, extrem konvoylara başladığımızı kaçırmışım :smiley:
Yeğenine sağlıklı ve mutlu ömürler.

3 Beğeni

bu akşamki buluşma iptalmi- 1.34 sürümüne geçip yapabiliriz

2 Beğeni

Maalesef bu akşamki konvoyda iptal oldu. İlk defa bu kadar uzun sürdü, yani neredeyse 2 hafta olacak ortalıkta bir güncelleme yok.

2 Beğeni

@blackmoon patron ekran kartıyla uğraşıyorum o yüzden oyuna giremiyorum bu ay şirket limiti dolduramadım o yüzden bilgin olsun

3 Beğeni

Ya benim evr ses dosyası modum çalışmıyor doğal olarak 1.35 olduğu için bunu 1.35 için tekrar mı almam gerekir boşa gitti ses modum

5 Beğeni

Geçmiş olsun demek isterdim ama :joy: heycanlanma sana mail olarak atarlar. Bende de var bir kaç tane

5 Beğeni

Ben yazmadım onlara ama onlar atar mı yoksa ücret mi talep ederler?

3 Beğeni

Kanka her seferinde sen oyun güncellenirken para vermiyon sonuçta. Amatör insanlar değiller sana dönerler. Ama istersen sende yazabilirsin tabiki.

4 Beğeni

Yazdım umarım işe yarar

3 Beğeni

TruckersMP 1.35 çıktı bilginize

5 Beğeni

300.000 KM’den sonra araca boya,parça ekledim, Ayrıntılı bakım yaptım ve Faturayı şirkete postaladım patron.

ESKİ HALİ:

Özet

YENİ HALİ

Özet

3 Beğeni