BM Logistics "International Transport Services"

@HasanOfke Faydası çok dokundu, dünya genelinde 588. olduk :rofl:

Özet

4 Beğeni

hemen bir bütçe yaratıp ats tarafı için çalışmalara başlamalıyız :smiley:

7 Beğeni

Tabi ki hepimiz işi gücü olan insanlarız sağlıkta önemli bende yoğunum hastalık daha geçmedi fırsat buldukça yapıyoruz sen ne zaman zaman bulursan ferah olursan o zaman yaparsın hiç önemli değil sadece sormak istedim emeklerine teşekkürler :blush:

2 Beğeni

@Deligobel çabandan dolayı tebrik ederim tb’de dünya sıralamasında ilk üçe girmen yeterli sonrasında 1.lik için çabalarsın ancak üst sırada bitirip bir şey elde edemeyince insanın canı sıkılıyor bıraz sonra biraz salıyor ınsan bende denedım ama sonraları saldım elime bir şey geçmeyince saldım senin premium aylıkmı eğer aylıksa washıngtonu alacaksan ben sana alayım hediye olarak ilk defa bu kadar çaba sarfedern birisi var international alanda eğer sende kabul edersen ekle beni çıktığında göndereyim

1 Beğeni

TrucksBoos WOT ile uyumlu değil mi ? Sözleşme aldım 1000KM sözleşme gözükmüyor cilent’de

1 Beğeni

Trucksbook Wotr ile uyumlu, oyuna client’ten giriş yaparak giriyorsun değilmi?

desteğin için teşekkür ederim . Başlangıçta 1.olmayı göze koymuştum oldumda 3-4 gün boyunca fakat sonrasında 1 tane rozet için 1 ay boyunca ets2 oynamak pek mantıklı gelmedi tamamen bir işkenceye dönüştü . washıngton dlc gerçekten çok güzel bir dlc hediye etmek istersen isterim tabi fakat kendim alsam daha iyi olur

1 Beğeni

Client arkada açık şekilde steam’dan giriyodum diğer türlü dx11 çalıştıramadım dx9 ile çalışıyordu.

1 Beğeni

-rdevice DX11 steam/kütüphane/ets/özellikler/başlatma seçeneklerine bu kodu (-rdevice DX11) yaz ve trucksbookdan başlatıp 1-2 kmlik bir sefer at sorun çözülür büyük bir ihtimalle. Ayrıca profilini düzenle diyip steam cloud tiki açıksa kapat öyle dene .

3 Beğeni

Steam cloud kapalı sağolasın deneyeceğim.

1 Beğeni

Abi şimdi ATS için de iş yapsak oluyor mu?

1 Beğeni

Ats için yaptığın işler bi önemi yok Ets 2 tarafında KM olarak işlemediği için… Ats için zaten sıralamaya oynamıyoruz

1 Beğeni

Ets de 1.35 geçtikten sonra bazı kavşak ve şehir içi girişlerinde drop yiyorum bu sorunu yaşayan var mı dx11 de yapıyor dx9 da ekran kartı 1050 ti strix işlemci fx-8370 yada fikri olan var mı :thinking: 1.34 hiç bir sorun yoktu

1 Beğeni

@bytutkun Hocam DX11 daha yapım aşamasında, olur böyle sorunlar adamlarda belirtmiş zaten. DX9’da sorun yoksa onu kullanabilirsin.

1 Beğeni

Bugün dx9 aldım dx11 kadar olmasada bir kaç drop yedim çözemedim işi yani

1 Beğeni

Trucksbookda yolu uzatma taktiği:

Trucksbook 1k kmde 250 km uzatmaya izin veriyor daha fazlasını saymıyor
Mesela 4000 km 5000 km olabiliyor daha fazla uzatırsan saymıyor 5k olarak sayıyıor
Yükü almadan önce ayarlar/oynanış/navigasyon modundan tali yolları seçin ve yükü alın
örneğin normalde 3800 kmlik bir yolu size tali yollar 4800 olarak verdi.
1-2 km sürüş yapıp tekrar navigasyon modunu en iyi’ye alın .
4800 km’yi 6200 felan yapabiliyorsunuz.

3 Beğeni

@bytutkun Drop yemenin bir kaç nedeni var:

1- kullandığın bir moddan olabilir, veya modu daha önce o profiline yüklemişsindir, şimdi kullanmasanda, o modun kalıntıları kalmış olabilir.
2- kullandığın profil şişmiş olabilir, tabi çok eskiyse
3- oyun oynarken arkada çalışan uygulamalardan kaynaklı olabilir, özelliklede Chrome bunu çok etkiliyor
4- oyun güncellenirken dosya eksik inmiş olabilir, Steam’den bütünlüğünü doğrulaya bilirsin
Yeni profil açıp DX11 ve DX9 da dene eğer drop devam ediyorsa,
Son çözüm oyunu ve belgelerimdeki ets 2 klasörünü silmek, profil dosyalarını yedekleyip bu işlemi yapın.

3 Beğeni

Tamam bunları deniycem olmadı format atıcam pc sağol yardımın için

2 Beğeni

Hala kontak basmayan arkadaslar var 10 bin limiti gecen 6 kisi
Hadin arkadaslar biraz gayret gunluk 1000 kmlik 1 sefer atsaniz yeterli

3 Beğeni

@Demir_Pence izinde olan arkadaşlar var hocam bende şuanda izindeyim izinsiz ay sonuna kadar yol yapmayan olursa zaten kurallar açık ve net patron gereğini yapacaktır bu konuyla ilgili olarakta baş şöför ilgilensin :+1:

3 Beğeni