BM Logistics "International Transport Services"

Herkese iyi geceler ;

Özet

5 Beğeni

iyi geceler patron çekmiş yeni aracı altına :slight_smile:

3 Beğeni

sıkıntı yok ats ile de işimiz yok :smiley:

2 Beğeni

eyvallah kardeşim teşekkürler

2 Beğeni

Tb 1.35de sorunsuz çalışıyormu 1.35 mp geldimi arkadaşlar

2 Beğeni

Truckersmp 1.35 için daha güncelleme yapmadı.

2 Beğeni

bu akşamki konvoy nasıl olacak
mpde

3 Beğeni

@blackmoon birşey sormak istiyorum?
oyun 1.35 e güncellendi ama modları atıp girince oyun acılıp oylece kalıyor bizim dorse boyamalar vs modlar da etkiler mi yoksa sen onlarıda 1.35 için güncelliyecek misin?

2 Beğeni

@Adige16 Skinlerin def dosyalarının 1.35 sürümünde yeniden yazılması gerekti. @blackmoon şu anda def kodlarını düzenlemekle uğraşıyor, normalde çoktan güncellenirdi fakat kendisi şu an çok yoğun, en yakın zamanda 1.35 sürümüne uyarlayacak.

2 Beğeni

Anladım yani şu anda çalışmaz bunlar doğal olarak

2 Beğeni

Arkadaşlar Yarıştan çekiliyorum memlekete gidiyorum
beni çok yordu gerçekten 7 gün boyunca 2 saat uyku ile ets oynamak ve bugün acı haber aldım saldım yarışı kusuruma bakmayın gerçekten işkence kimseye önermiyorum gir günde 1 sefer at çık yoksa biryerden sonra zorunda hissediyorsun o anda işgenceye dönüşüyor .
Ben 1-2 hafta yokum belki 1 ay İyi Buluşmalar,İyi sohbetler,güzel sürüşler

@ysftna reis sanada yamuk yapmış gibi hissediyorum premiumum hediye ettin sağol diğer ay benim hediyem olsun.

Patron burak reis şirketi canlandırın gelene kadar böyle olmuyor :slight_smile: gerçi benim gibi herkez firarda …

Bırakmak istemiyordum daha bu sabah fakat dediğim gibi bi an düşündüm dedimki ben ne yapıyorum saatlerim geçiyor zamanım gidiyor zevk almıyorum ben bu işten hırs,rekabet zevk verdi sonra boş çıktı

Sağlıcakla Kalın .

3 Beğeni

Güncelleme gelmemiş hala mpye

2 Beğeni

@Deligobel hayırlı olanı yapmışsın ben sana başta söylemiştim en önemlisi sağlık premium senin emeğin içindi lafı bile olmaz

4 Beğeni

Bu akşam konvoy yapamicaz herhalde truckers mp güncelleme yapamadı

3 Beğeni

Evet bu akşam BM Logistics US olarak yollara çıkıyoruz.

Washington DLC

8 Beğeni

@Adige16 boyamalar da sıkıntı oldu 1.35 de hepsinin deflerini düzenlemem lazım dı baya da boyama yapmışız zamanında :slight_smile: vakit olmayınca kalıyor en yakın zamanda sunacam 1.35 için…

@Deligobel iyi yapmışssın yani alt tarafı oyun tutupda sağlığından vaktinden almamalı öyle 2 saat uykuyla falan olacak şey değil en güzel kararı vermissin bu arada geçmiş olsun hastalık ise Allah acil şifalar versin

@HasanOfke iyimiş :smiley:

5 Beğeni

Dlc cıktı mı

3 Beğeni

bu erken önizleme sürümü salı günü çıkacak herkes için

4 Beğeni

Arkadaşlar, maalesef bugünkü konvoyu TMP 1.35 sürümüne güncellemediği için ertelemek zorunda kaldık. İnşaallah gelecek hafta sorunsuz bir şekilde kaldığımız yerden devam edecez

Özet

3 Beğeni

çok oynamışım :smiley: artık bundan sonra kullanmaya devam ederim ama bir fayda olur mu bilemem
cokoynamisim

5 Beğeni