BM Logistics "International Transport Services"

@Burak34 sen nerdesin müdür :grinning:

Özet

4 Beğeni

adam en son şilideydi

2 Beğeni

Sa arkadaşlar aranıza yeni katıldım bu şirket kaplamalarını nerden edinecez yada yollayabilecek var mı ?

5 Beğeni

Şu anda yüzüyorum :smiley:

Scania ile deniz keyfi

5 Beğeni

Sana şirket kaplamaları kurban olsun :smiley: abicim tekrardan hoşgeldin.

3 Beğeni

İş yoğunluğu nedeniyle bir müddet uzak kaldım arkadaşlar umarım telafi ederim ama bana bir adet ihtiyar lazım olabilir zaman zaman hatta her akşam olabilir duruma göre :smiley: herkese hayırlı akşamlar, iyi yolculuklar ,iyi oyunlar…

5 Beğeni

seninki altın kaplama murat abi :smiley: 24 ayardan yaptırıyorum

5 Beğeni

Vayyy hos geldin kaptan nerelerdesin ozlettin meraklandirdin bizi

5 Beğeni

Patron bugun sabah 7 den bu saate kadar butce toplantilari vardi sirkette o yuzden bugun direksiyona cikamadim yarinda off gibi duruyor umarim hafta sonu farki kapatirim bilgin olsun

4 Beğeni

@HasanOfke hocam birkac hafta oncesine kadar telefondan foruma girdigimde yazilar ekrana optimize olup sigiyordu ama bu ara saga dogru kayiyor problem bende mi yoksa sitede artik bu sekikde mi cevaplarsan sevinirim tesekkurler

Özet

Bu metin gizlenecek

3 Beğeni

Yazamadım hatta giremedim bile nete fazla anca bugün işte :smiley:

5 Beğeni

Ulen burak :smiley: Vallaha çılgınsın billaha çılgınsın kardeşim :slight_smile:

4 Beğeni

Bunu duymak çok sevindirici oldu şuan benim için :slight_smile: Gerçekten çok istediğim birşey :slight_smile:

4 Beğeni

Ohoooooooo Murat Captaiin abim gelmiş sen nerelerdesin be gözümün çiçeği :slight_smile:

5 Beğeni

Tamam seferden sonra bir bakayim sablonuna bu gece yapabilirsem yapabilirsem yapacam :))
@vlkndemir28 abi sorun yok sen bos olsan yaparsin aslinda ekip guzel ekip bosta olsa cok is cikarda cogumuz yogunuz kotu yani o

5 Beğeni

Parça parça’da olsa bu geceyide 4.217 Km ile kapatıyoruz. Şimdi ilk tesislere yanaşıp istirahat etme vakti. Malum tako doldu, patrona ceza götürmeyelim :wink:

Özet

5 Beğeni

Ufak bir soru sorucam dalgınlıktan konturolü kaybedip kaldırıma çıkıp indim hızım 100 km yi geçti trcuksbook bundan sonra yapıcağım kmleri sayarmı yoksa sadece 100 kmh yi geçtiğim km yimi saymaz. 1.200 kmh kalan yolum var ona göre işi iptal edicem veya devam edicem.

2 Beğeni

Egerki 100 gectiyse o sefer cop oldu ama kafanda suphe varsa sifir kamerasiyla yada consol dan o sehre git yuku birak en azindan gecmediysen o ana kadar yaptiklarini sayacaktir

3 Beğeni

Hay masallah nazar degmesin bu ay 100 u geçmemişim hiç

4 Beğeni

Bende gecmedim masallah diyelimde nazar degmesin :))

3 Beğeni