BM Logistics "International Transport Services"

Eline saglik yusuf abi :slight_smile:

2 Beğeni

elimden geldiğince destekteyim

2 Beğeni

yolda olanlar helal olsun

Özet

5 Beğeni
Özet

Twitch

3 Beğeni

ahanda ben çıkmışım fotoda

2 Beğeni

yolda olanlara iyi yolculuklar işte olanlara hayırlı işler
ben işe gider

3 Beğeni

konuya ve truckbook sitesine bi uğrayayım dedim geçmiş dönemin km ler gerçekten çok iyi başarılar mükemmel.

fakat şuna baktıkça

Özet

BM lojistik 68 kişi yapılan km güldürdü beni olması gereken 7 günde 800.000 km olur. (ögrenciyiz km yapamıyoruz diyenlere sözüm yok)

t.c team nasıl oluyorda sizden öndeler şasırıyorum. en çok personel bm logistics ama hep ikinci oluyor 68 kişiden 60 ı günde 3 bin km lik yol yapsalar çok güzel önde olursunuz. fakat işine gelmeyen var neyse katılmak isterim fakat benim için biraz daha zamanıma ihtiyacım var @blackmoon patron beni biliyorsun

yinede başarılarınızı devamını dilerim

3 Beğeni

Cogu kisi malesef katilmiyor aslinda bizde 30 kisi falaniz 68 kisi gozukuyor ki 60 kisiye yakinda cikardim yapmadiklari icin
aslinda gunde 3 bine bile gerek yok limit doldurulsa bile yeterli suan icin ama kimseyi zorlayamam yapmayani cikartiyorum zaten biraz daha zaman gecsin bakalim kemik kadro olusunca alımı da kapatacam…
Gunde bin km den ayda 30 bin yapar iste yapan kisi sayisi malesef az

3 Beğeni

İki gündür truckbooks saymıyor sorun yaşıyan var mı :thinking:

1 Beğeni
2 Beğeni

Benden başka bir iveco’cu daha görmek ne kadar güzel birşey anlatamam abi :slight_smile:

4 Beğeni

Aaa öyle deme cemil abi. İlginç gelecek ama bu araçtan aldığım zevki diğer araçlardan alamıyorum ben. Hatta ve hatta bir aralar patronun @blackmoon kafasını çok ütülemiştim iveco’ya skin yaparmısın diye :smiley:

3 Beğeni

Arkadaşlar Rusya’nın Murmansk kentinde, otobana Boeing 747 tipi uçak düşmüş. sürücülerimiz dikkatli olsun

Jumbo jet

7 Beğeni

Arkadaşlar bana şans dileyin :smiley:

World Record

9 Beğeni

Ciddi misin? :smiley:

4 Beğeni

maalesef evet :smiley:

3 Beğeni

yok daha neler :smiley:

@SemtinAgbisi hep aklımdan çıkıyor deniyecem şablon bulursam

3 Beğeni

Sağlam kafası var ne kullanıyorsan :smiley:

o nasıl bi km hangi haritaları kullanıyonda oldu böyle birşey…

5 Beğeni

Patron dediğin böyle olur ya.

4 Beğeni

arkadaşlar @MURATKAPTAN67 abi yazdı işleri sezon erken açılmış ondan gelememiş zaten kendisi foruma yazacak… @hercai006 abi geldi yol arkadaşın :smiley:

5 Beğeni