BM Logistics "International Transport Services"

Galiba abi oyle :))) istanbula geldim bile :slight_smile:

Arkadas bu scsnin yapacaga ise ben tukureyim ya basliyacam cin boyasina oyundan cikmistim guncelleme gelmis otomatik yapti simdi oyuna giremiyorum yuzde doksan modlar yuzunden

edit: neyse hata düzeldi yük duruyor :smiley:

değilki yakıt aldım lavaboları temiz :D

6 Beğeni

Arkadaslar yine sallamayanlar var km yapmayanlar arkadaslar sirkette kalma limiti 10000
Gunluk 500 km yapsan ayda 15 bin yapar dikjat edelim

3 Beğeni

yolun açık olsun patron kazasız belasız

benim tako doldu bu gece buradayım, dolmasa da bu gece buradaydım patron k.bakma :wink:

St.Petersburg

6 Beğeni

Sagol baskan

2 Beğeni

eyvallah saol abi bu arada eline sağlık abi ne demek istirahaat et sen :smiley:

3 Beğeni

Iyi yolculuklar baskan iste olmadaydim eslik ederdim sana

3 Beğeni

eyvalalh sıze de kolay gelsın olur bir gün olur oda ya :smiley:

4 Beğeni

Yalniz patron TC team saglam geliyor 7 8 kisi oyle goz ucu baktim saglam km yapiyorlar oyun daha da kizisarak zevk vermeye basladi ama bizim arkadaslarin da (ben dahil) biraz daha fazla abanmasi lazim yakismiyor BM ailesine 3.luk

5 Beğeni

Bu arada @MURATKAPTAN67 nerelerde hic sesi soluguda cikmiyor insallah kotu bir durum yok steamden de yazdim cvp vermedi

4 Beğeni

Evet herkes limit doldursa zaten yeterli olacak da olur ya :)) yavas yavas bu gub aramiza yeni kisi katildi @OMER61

4 Beğeni

Senden sonra Fransa’ya ben giriş yaptım volkan abi. Ahanda yarın gör benim km’yi sen :wink: Patrona sözüm var bu ay 75 bin bende.

5 Beğeni

Insallah patron

Hosgeldin aramiza @OMER61

5 Beğeni

Insallah kardesim yolun acik olsun 175 bini de gorursun insallah

4 Beğeni

175 Bin’i beraber görelim abi. Sensiz sarmaz oralar :slight_smile:

4 Beğeni

@hercai006 ömer abi de yeni yaşlı kurtlardan 37 lik :smiley:

5 Beğeni

Eyvallah kardesim sag olasin ben baltikdayim bu ara ama orada da hep tali yollar oldugundan cok yoruluyorum aksamlari iyi istirahat etmem gerekiyor :joy:

5 Beğeni

Bende daha yeni baltık’tan fransaya geçtim dün abi, ne olacak şu ikimizin denk gelememe durumu :smiley:

3 Beğeni

Geliriz bigun elbet kardesim su steam benim eski basarimlari yemeyeydi pespese giderdik her yere ama yakindir o gunler :wink:

4 Beğeni

Herkese hayirli geceler ben yatar yarin yorucu bir gun olacak

4 Beğeni

haıylrı geceler abi yarın ben ızınlıyım bu gece bır kasayım ben :smiley:

3 Beğeni