BM Logistics "International Transport Services"

37 :grin:keske o yaşta olsam

4 Beğeni

hosbuldum kardesım

4 Beğeni

hosgeldin kardesim

4 Beğeni

yarın gündüze mp de yanıma adam arıyorum.Yollar tek çekilmiyor :grin:

5 Beğeni

bence fena değil :sunglasses:

Özet

6 Beğeni

arkadaşlar 32 bın km firemiz var lütfen hıza dıkkat edelım

oynanıstan
hız sınırlayıcı aralıgı sıfır yapalım

95 96 sabit gidelim 98 99 kasmayın

3 Beğeni

Bayadır foto atmamıştım sanırım…Emektara yeni jantlar ve boyamasını alıp Fillandiya Rusya taraflarını keşfe çıktık (Dlcleri almış olduk almayacam derken yine )

Özet

5 Beğeni

hep öyle oluyor zaten almayacam dediğimiz her şeyi alıyoruz :smiley: ıyı yolculuklar

3 Beğeni

Finlandiya değil mi o ya?

3 Beğeni

Arkadaslar kisi basi ortalama mesafede turkiyede 5. Siradayiz ve bizim ekip icin rezillik bu gunde 1 saat yuk cekseniz bile 64 kiside bu buyuk bir rakam olur

Özet

2 Beğeni

arkadaşlar web sitesine mp ets2 canlı haritayı ekledim aynı zamanda bu sayfaya radyo ve canlı sohbet panosu ekledim sohbet panosunu ıstersenız kenara alıp siteyi kapatıp istediğiniz an sohbet edebilrsiniz yani ayrı olarak kullanabilirsiniz sitenin kendi chat bölümü var ama bu komple bu sayfada bulunanlarla canlı sohbet olması için…

Özet

6 Beğeni

Merhaba arkadaslar tum harita dlc lerim mevcut bu durumda en uzun mesafe nereden nereye tecrubeli arkadaslarimdan bilgi rica ederim tesekkurler

3 Beğeni

Bergen-Palermo olması lazım.

3 Beğeni

Abi haritanin bir ucuna gecip haritadan en uç yerlere nokta koyup kmlere bak istersen

3 Beğeni

Bergen>Palermo feribot dahil 3800 km.
Palermo>Pori feribot ile gitmeyip Rusya tarafından gidersen 4000 küsür km.

3 Beğeni

Mağdurum, 1500km gitti. N’olcak bu TB’nin hali.

3 Beğeni

patron büyük mesafeler geçmeyi planlıyorum ama arkadaşların km kayıpları oluyor ya ondan korkuyorum, bir de hepsini bir sefer de tamamlayamadığımda oyuna tekrar girince bıraktığımda sayıyor diye biliyorum doğru mudur? teşekkürler saygılar.

4 Beğeni

En güzeli en fazla 1000 km yapmak kayip oldumu adamı boğar.Bu promods ve Türkiye haritası da harikaymış birarada :grin:

4 Beğeni

Benim bildiğim kaldığı yerden devam ediyor ama bu trucbooks :grin: güven olmaz

4 Beğeni

bergen palermo yolu uzat 4500 km rahat

3 Beğeni