BM Logistics "International Transport Services"

@Merta başınız sağolsun. Mekanı cennet olur İnşaAllah

4 Beğeni

@Merta başınız sağolsun hocam. Allah geride kalanlara sabır versin.

4 Beğeni

@Merta başın sağ olsun kardeşim Allah sabır versin

4 Beğeni

@Merta basın sağolsun kardeşim

3 Beğeni

@Merta kardeşim öncelikle başın sağolsun.
Wallahi ekran kartı sorunu yüzünden 2 haftadır pc kenarda duruyordu pek şirkete katkım olmadı patron @blackmoon :frowning:
En sonunda sorunu çözdüm ve yakın zamanda bu konu hakkında sizleride bilgilendirmek istiyorum.
Bu arada promod sayesinde lefkoşa yolu ve şubesi açılmıştır

Özet

:slight_smile:

7 Beğeni

@Merta başın sağolsun kardeşim

Dünkü rekabetin ardından bugün kar modu ile yollara devam ediyorum. 50dkda 450kmyi gidemedim.

Özet

6 Beğeni

Arkadaslar ets 2 de hic mod kullanilmamis save dosyasi olan var mi
Internette bulduklarim hep modlu sifirdan hesaplada baslamak istemiyorum benim save açılmıyor

1 Beğeni

@Merta başınız sağolsun.

2 Beğeni

Başınız sağ olsun @Merta

2 Beğeni

Mod derken DLC mi demek istiyorsun

1 Beğeni

dlc değil normal mod klasörüne atıla modlardan bahsediyorum
baltık hariç tüm dlc lerim mevcut

1 Beğeni

Tb km saymama olayi telemetry sorunundan oluyor genelde ats yuzunden bu sıkıntı ve internet baglantisindan olusuyor

Sifır dan tb kurup ats icin kurmamanızı tavsiye ediyorum

2 Beğeni

Herkese çok teşekkür ederim

5 Beğeni

cuamartesi buluşmayı unutmayın arkadaşlar

bu ayın başlangıcı ve haftalık rutin olan buluşmamız bergen- katoviçe arası olacaktır

rota: bergen-katoviçe
mola: 950.km helsinborg-malmö arası dınlenme tesisleri (10 dk )
yük: meşrubat
server: eu1
buluşma yeri: bergen otel
tarih: 02.02.2019 21.00

kayıt için
https://www.bmlogisticstransport.com/

araç boyama ve buluşma yeri

harita ve mola yeri

4 Beğeni

selamlar

Özet

5 Beğeni

Daha önceden yaptığım bir şey değil ama bugün denicem.

Truckbooksta şoförlere bakıyorum 0 ceza hız 99, gidilen kmler yüksek tabi ki sanırım herkes 730 motor takıp 98-99a hız sabitleyici açıp sadece km kasmak amacıyla yol yapıyor.

Şahsen bu zamana kadar uzun süredir 410 bg S kullanıyordum. Yer yer kar modu vb farklı modlar kullandım 60-70 km/h ile gittiğim yollar oldu. Polislere yakalanmamak için gözümü aynadan ayırmadığım zamanlar çok oldu. Radarlar deseniz zaten baş belam olduğu için hep tedirginlik içinde aslında birazda olması gerektiği gibi oynuyordum. Sanırım biraz kilometre kasma vakti

6 Beğeni

bende öyleydim ama baktım olmuyor çok vakit gidiyor o şekilde 520 bg kullanıyorum 95 sabit genelde ama şehir içi ve çıkışlar zorluyor beni trafk arttırdım çünkü ama gidiyor bir şekilde :smiley:

3 Beğeni

NG’de 450 E6’da 400-440 arası hepsi olur. Benim nasıl sürdüğümü felan biliyonuz zaten

2 Beğeni

sonunda sipariş ettiğim arka ışıklı panel geldi

Özet

8 Beğeni

Evet testimizi tamamladık ama başarılı olamadık tam :smile:

4205 kmlik bir iş aldım saat 19.57idi yeni bitirdim yaklaşık 2 saat 30dk civarlarında sürdü. Bunun öncesinde o civar bir yolu normal bir şekilde 5 - 5.30 saat civarında gitmiştim kendim :smile: bunuda deneyimlemiş oldum.

Şirketimizde bulunan ve bu şirket için emek veren tüm şoförlere çok teşekkür ediyorum. Tatilin sonuna gelmesiyle de emekli olmam gerektiğini hatırladım. Ayrıca bu trucksbookun 100 olayından da sıkıldım birazcık kendim süreyim özgürce diyorum ( ne kadar gerçek dışı olsa da :smile: sonuçta gerçek tırda yokuşta 100ü geçip aracı saldığı oluyor yahu ) Şirketimizin gurur verici başarısını takip etmeyi sürdürücem bu oluşum cidden artık bir sanallıktan çıkıp aile gibi ciddi bir kurum haline geldi. Bunun bir parçası olduğum süre boyunca çok mutlu oldum çok sevindim. Katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Herkesin tekerine taş değmesin diyorum. Kendinize iyi bakın oyundan keyif almayı ihmal etmeyin :smile:

10 Beğeni