BM Logistics "International Transport Services"

Emeklerin katkilarin ve dusuncelerin icin tesekkur ederim kalsan güzel olurdu tabi guzel bir ekip olduk hep beraber ama bence bu ay dusun belki cikmazsin ve devam edersin :))

7 Beğeni

Her şey için bende teşekkür ederim. Böylesi daha iyi olacaktır. Zaten bu sadece formalite bir ayrılık ben yine takip etmeye devam ederim :smile:

7 Beğeni

Bugünlük bu kadar herkese iyi geceler

Özet

8 Beğeni
  1. Seferi yine saymadi
Özet

3 Beğeni

Promods Moldova girişlerine dikkat çok dik inisler var.Rotarder e guvendik 104 yaptı ve 1600 km gümledi :cry:

5 Beğeni

Ah be cemil abi arabaya bakım yapmassan böyle olur

6 Beğeni

Uyumadın mı?

3 Beğeni

uyudum …:grin:

3 Beğeni

Arkadaslar bi yakinim vefat etti taziyeye gittigimden konvoya yetisemeyebilirim bilginize

6 Beğeni

Oyuna girerken ilk seferi dusun yapin sistem de ne var ise yapmiyor internet problemi gibi bilgi alisverisi yapamamis dedigim gibi ilk basta kucuk sefer atip seferi deneyin sonra yuksek km yapin saymaya basladigi an cunku sorun olmaz

3 Beğeni

Başınız sağolsun.

2 Beğeni

Abi başın sağolsun. Mekanı cennet olur İnşaAllah

3 Beğeni

başınız sağolsun kardeş

2 Beğeni

Basin sagolsun

2 Beğeni

direksiyon başında dimi ondan sonra arabaya çamur at :grinning:

2 Beğeni

hemen bize de gönder patron böyle olmaz şimdi

3 Beğeni

cemil abi tırı kaçırmış şirketten :smiley: arkadaşlar buluşmaya gelecekler kayıt olsun 8 de yükleri dağıtacağım…

3 Beğeni

kayıt yapmayanlar yapsın arkadaşlar

bu ayın başlangıcı ve haftalık rutin olan buluşmamız bergen- katoviçe arası olacaktır

rota: bergen-katoviçe
mola: 950.km helsinborg-malmö arası dınlenme tesisleri (10 dk )
yük: meşrubat
server: eu1
buluşma yeri: bergen otel
tarih: 02.02.2019 21.00

kayıt için
https://www.bmlogisticstransport.com/

araç boyama ve buluşma yeri

harita ve mola yeri

4 Beğeni

@blackmoon ben konvoya katılamayacağım bilgin olsun

2 Beğeni

Merhabalar @receperogluu interneti olmadigi ve alt yapi probleminden oyuna giremicekmis

2 Beğeni