BM Logistics "International Transport Services"

Abi oyunu en cok zorlayan modlardan biri promods zaten zor giriyorsa oyuna ne kadar mod silebilirsen senin icin o kadar iyi

5 Beğeni

Abi bayıldım arabaya bende istiyorum

5 Beğeni

İyice tanınmaya başlamış şirket :smiley: yolda bm lojistik diye sesleniyorlar.Gelebilirmiyiz diyorlar.Kayıt ücreti için ibanımı verdim patron :smiley:

6 Beğeni

:joy::joy: tamam abi beni yormamak icin de kendi ibanini veriyosun eksik olma abi :grin:

5 Beğeni

MERHABALAR YOLCULUK NORVEÇ HONNINSVAG DAN HAMBURGA PROMODS HARİKA:)
TEŞEKKÜRLER BUNU BANA KURAN UĞRAŞAN ABİME @muratselek

Özet

6 Beğeni

Evet arkadaşlar teslimat bitti sonunda iyi geceler.

Özet

7 Beğeni

yok be patron zorlamadan giriyor birde üstüne rusmaps bağladık yanında bir sürü mod ekli

4 Beğeni

Yusuf abi zor giriyorum yazmis ondan dedim siz baya haritayi buyutmusşünüz :))) bi ara pro+rus+turkiye yapmistim baya gidecek yol olmustu :slight_smile:

3 Beğeni

ve final İspanya Zaragoza :es:

Özet

4 Beğeni

patron şu anda pro+rus var tr nasıl ekleniyor bize yol göster o zaman aklımda çok büyük şeytanlık var :smiley:

2 Beğeni

Abi tr map yani yks 1.33 icin olan bütün harita dlclerini istiyor ama baltic dlc falan olmasi lazim onun disinda da yks icin onceki surumlerde baglanti yollari feribot falan vb. Baska modda fix indiriyordun daha 1.33 de hic bu 3unu denemedim biri manyaklik yapmis ama ondan bakabilirsin abi

5 Beğeni

@Muratselek abi çözersen sen çözersin bu işi hallet yükleyelim :slight_smile:

3 Beğeni

Hayırlı Günler Bm ailesi;
Bugünkü yolculuk norveçten ispanyaya
Kiel de bakım yaptım devam ediyorum :slight_smile:

Özet

7 Beğeni

Arkadaşlar cumartesi günü yapılan ağır yük konvoyunu bir kaç kişi videoya çekmişti izlemek istiyorum lakin bulamıyorum neden yüklenmedi youtube a merak ettim yada yüklendi ise link alabilirmiyim lütfen…

3 Beğeni

yükümüz teslim edildi.Araca bakım yapıldı ispanyada

Özet

5 Beğeni

@muratselek Murat abi attığımız Screenshot’ları gizliyelim lütfen, maksat konu karışmasın. Patron burada nasıl yapılacağını gösteriyor, Kolay gelsin

2 Beğeni

Bende sıkıntı yok sanırım

4 Beğeni

Sıkıntı yok abi zaten gerekli yerde düzeltmeleri yapıyorum butun sayfada ben ama herkes biraz daha dikkat ederse guzel olur tabi…

3 Beğeni

arkadaşlar kimse hala rota için geri dönüş şağlamadı sizler buluşma istediniz ats de ben fena hasta oldum 2 gündür yatak döşeğim pc ye falan zor bakıyorum işlerde yarım kaldı cumartesi iyi olursam çalışağım ama yetişmeye çalışacam aksam buluşmaya

onun için sevkiyat sorumlularından biri rota oluşturup dağıtırsa yükleri sevinirim ats için…

kayıt için :

2 Beğeni

Ats konusunda bende çok oynamadigim için rota işini yapamayacağım @blackmoon

Bence @muratselek ats de daha tecrübeli

3 Beğeni