BM Logistics "International Transport Services"

merhaba herkese

Özet

9 Beğeni

merhabalar ^^ işlerden dolayı çok vakit bulamıyorum bu arada yoğun baya

6 Beğeni

biraz gezelim dedim :grinning::grinning::grinning:

Özet

9 Beğeni

gezmeler gezmeler gezmeler

Şu videoya göz at: “HEAVY CARGO PACK BM LOGISTIC…” Twitch

Özet

10 Beğeni

Baskan ben şuan Bursa yolundayim oyuna giris yapamıyacağım bilginiz olsun cumleten iyi aksamlar

4 Beğeni

Bu gurur tablosunu gizli olarak koymaya gerek yoktur diye dusunuyorum…

TESEKKURLER BUYUK BM LOGISTICS AILESI insallah dunya siralamasinda da 1. Olmak dilegiyle…

12 Beğeni

O da olur inşallah Volkan neden olmasın yalnızca biraz gayret istiyor o kadar…

6 Beğeni

ispanya-irlanda seferinden:)

Özet

6 Beğeni

Evren bey nasılsınız

3 Beğeni

Teşekkür ederim abi seni sormalı… Patron dün benim işi halletti indirdim bütün dosyaları ama sen çıkmıştın akşam girebilirsem halledelim :slight_smile:

3 Beğeni

@blackmoon tebrik ederim başarınızdan dolayı ancak sizin gibi bir oyuna aşık bir toplumun günlük 15.000km yapması gerekiyor dünya sıralamalarında ilk 3’e girmenizi canı gönülden istiyorum başarılanızın devamını diliyorum :slight_smile:

4 Beğeni

eyvallah teşekkürler firma da olan belli kişiler sayesinde bu şekli aldı onlara öncelikle teşkkür ederim gerçekten durmadan km yapıyorlar ben o kadar km yapamam zaten ben mutfaktayım sağolsunlar onlar baya iyi iş götürüyorlar aslında basit bir hesapla aylık limit olan 25.000km 80 kişi yapsa 2m km yapar baya km yapmayan kişiler mevcut şuan da takımda her ay çıkartıyorum yapmayanları elbet kemik kadro oluşacaktır ve sabit km her ay olacaktır… dünya genelinde de elbet başarı yakalacağız…

14 Beğeni

@blackmoon patron merhaba kisisel bilgisayarimdaki disk problemi sebebiyle sirket bilgisayarimdan idare etmeye calisacagim. Birkac gun agir aksak calisabilecegim. Bilgilerine sunarim.

5 Beğeni

tamamdır volkan abi ne demek sorun yok

4 Beğeni

@ysftna Yusuf abi. Ayarların benim eski halim gibi düşük. Sana bir mod linki bırakacağım. Hem grafikleri iyileştirirken hem de FPS’ini arttırıyor. Belki biliyorsundur.

Mod: Steam Community :: Error

ProMods uyumluluğu eklentisi: Steam Community :: Error

İstermisin bilmem ama bence daha gerçekçi yapan karanlık geceler eklentisi: Steam Community :: Error

3 Beğeni

Valla hayatımda ilk defa mod kullanıyorum o bakımdan bimiyorum hatta bu modları kurarken bana yardımcı olan @muratselek anımdı beni düşündüğün ve paylaşımların için teşekkür ederim @200BasanTofas

3 Beğeni

Bu atölye modu zaten. Abone olacan kendi yükleyecek. Sonra aktif edip yoluna bakacan :slight_smile:

3 Beğeni

Kardeşim bisey daha soracağım benim 32 bit bir bilgisayarım var acer oyuna zor giriyor bu modlarla oyundan verim alabilirmiyim :grin:

4 Beğeni

Abi 32bit 64bit fark edermi bilmiyorum ama bu mod fps yükseltiyor. Çok fazla başka mod yükleme çünkü modlar fps düşürür.

3 Beğeni

yollar bitmiyor yahu::rofl::rofl:

Özet

6 Beğeni