BM Logistics "International Transport Services"

Devrilme sonucu zaten mantıken yükte hasar almış ve taşımaya devam ettirmenin bir mantığı yok . O yüzden bir açıdan doğru bir uygulama diye düşünüyorum.

1 Beğeni

iyi güzel diyorsunda hadi yükden gelir tecrübe alamayacaz ama en azından Kilometre işliyordu Wotr içinde ve son olarak bizim şirket içinde ve dün planlananda 3200 gözüküyor ss de ama ben rota değistirip 4000 km yolun son 60 mi 160 mi ne km si kalmıştı

ayrıca bu kazada öyle % 5 yada 10 arasi hasar oluşmuştu… heralde %5 10 arası hasar alan yükü yarıda bırakmıyorsunuz … BM Logistics "International Transport Services" - iLyas_Kuzgun tarafından #904

neyse umarım düzeltirler yoksa wotr yükü çekemeyecem bu gidişle MP de :slight_smile:

Ayrııca @blackmoon yok mu yakında KONVOY

hafta sonları konvoyu dusunuyorum herkesın musaıt olacagı zaman o zaman guzel oluyor cumartesı yada pazar gunlerı gecen sefer gayet ıyı ve guzel gectı :slight_smile:

1 Beğeni

konvoy ne zaman olsun

• cumartesı gunu saat 21:00
  • pazar gunu saat 21:00

0 oylayanlar

2 Beğeni

etkinlikte f7 olayını önleme amaçlı yapıldı

1 Beğeni

Başına gelen varsa lütfen konu altında belirtirse çok memnun olurum. @blackmoon ile çok konuştuk bu konuyu bir çözüm bulamayınca yazmak durumunda kaldım yardım ederseniz sevinirim…

şirket web sayfamız kullanıma acıldı arkadaslar :slight_smile: suan galerıde bellı resımler var bundan sonrakı en ıyı resmı oylayıp galerıye ekleyecez

etkınlık sayfasında ıse konvoy gırıs bılgılerı var satın al dan gırıyoruz

6 Beğeni

3güne banım bitiyor gün uyasa bana gelirim

2 Beğeni

Hocam çok iyi ya :slight_smile: Valla harikasınız bu iş git gide büyüyor ve bunun bir parçası olduğum için çok mutluyum :slight_smile:

3 Beğeni

Uzun bir aranın ardından "BabaRingo"yu garajdan çıkarttık. Bir süreliğine yol arkadaşımız kendisi olacak. Garajdan çıkma şerefine’de İskandinavyo bölgesinde yaklaşık 2.500 Km’lik bir sefer yaptık. Yüklerimizi yine sağ salim gidecekleri yerlere birer birer ulaştırdık. BM Logistics olarak güven taşımaya devam ediyoruz.

3 Beğeni

eyvallah hep beraber guzel bır ortam olusturduk boyle devam etmesı dılegıyle

bu arada siz ve @harman son paylasılan resımlerı duzenleden gızlı sekme olarak paylasırsanız daha ıyı olur sayfa karmasasını duzenlemek amacıyla…

2 Beğeni

nasıl yapıcam bilmiomki düzenlede gizle olan yerleri tıkladım

duzenleye gırıp sag tarafda settıng bolumu var bır dıslı sımgesı ordan detayları gızle var

ona tıkladıfında ozet yazan yer baslık oluyor bu metın gızlenecek yazan yerde resım yolunu yapıstıracagınız yer…

2 Beğeni

olmadı herhal sileyimmi sıkıntıysa beceremedim
kusura bakmayın

[details=“Özet” ] parantez arasındaki boşluk bırakma

bu araya yapıştır linkleri yada imlec burada iken yükleme yap

[/details ] s den sonrada bosluk bırakma parantezde

1 Beğeni

bişi anlayamadım o yüzden sildim komple iyice anlayana kadar yüklemem bida kusura bakmayın…

kusuru yok maksat duzen olsun :slight_smile: silmenize gerek yok herkes ogrenmıs olur burdan bakabılırısnız

resım gızleme

4 Beğeni

sana gelmeyen yollardayım…

Özet

ets2_20181011_020939_00|625x500

4 Beğeni

sanırsam deneme olarak tekrar yaptım oldu galiba çok teşekür ederim.ikinizede.@ [blackmoon]

3 Beğeni